Quo Vadis Forum?

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ricardo pisze:Chyba zmienię. Niektóre biegi nie mają gold label, a poziomem nie odstają.
Ricardo, problemem nie jest przyklejenie wątku a raczej struktura forum w odniesieniu do wyczynu.
Trochę z Kubą (naczelnym) dyskutujemy o tym jaka powinna być najlepsza struktura. Ktoś np. zaproponował dodać do Imprez: Bieżnia. Ale bieżnia, to właściwie tylko wyczyn. (Poza WTC i milą). Ale jeśli wyczyn to przecież do wyczynu. Z drugiej strony rzeczywiście wypadałoby może to jakoś rozdzielić. Bo w tym momencie Wyczyn jest w jednym worze z zawodnikami. To może mój niezbyt dobry pomysł. Ale przyjrzyjcie się, zastanówcie, jak zmienić, żeby było lepiej. Może na jakichś zagranicznych stronach są jakieś dobre rozwiązania, prosiłbym o sugestie. :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Wooki pisze:
Arti pisze: W ostatnim czasie Arek Gardzieleski utalentowany maratończyk, reprezentant Polski.
Jak to? Jaki Moderator do tego doprowadził? Usunął wszystkie posty i ciekawe wątki Gardzielewskiego? Co tu się dzieje? Szok!
Obecnie czystka jest robiona na postach Rolliego ale wierze,że to przetrzyma;) Chyba zadawał niewygodne pytania ?!?!
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Arti pisze:
Wooki pisze:
Arti pisze: W ostatnim czasie Arek Gardzieleski utalentowany maratończyk, reprezentant Polski.
Jak to? Jaki Moderator do tego doprowadził? Usunął wszystkie posty i ciekawe wątki Gardzielewskiego? Co tu się dzieje? Szok!
Obecnie czystka jest robiona na postach Rolliego ale wierze,że to przetrzyma;) Chyba zadawał niewygodne pytania ?!?!
OK, to trochę za tanie numery... prawdopodobnie Quby. Nigdy mnie nie lubił. Czas sie pożegnać.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

zostawię dwa ostatnie dwa wpisy, może któryś z moderatorów uzna, że lepiej je usunąć, ale ja uważam, że obrazują dobrze pewne zjawisko.

wczoraj w tym wątku do wymiany "uprzejmości" między yacoolem i Artim. Były osobiste uszczypliwości, pisanie bez związku z tematem wątku oraz pisanie posta pod postem - czyli forumowa klasyka (forumowa ogólnie, nie chodzi mi o nasze konkretnie).

w ostatnich tygodniach pojawiały się głosy, że potrzeba większej interwencji moderatora w takich przypadkach, stąd wywaliłem po kilka postów obu użytkowników, przy okazji usunąłem również wpis Rolliego (nie miał jakiegoś szczególnego znaczenia dla rozmowy, a bez wpisów yacoola i Artiego był bez sensu).

i teraz:

używanie określenia "czystka" jest niepoważne, nie ma umocowania w rzeczywistości i świadczy o tym, że Arti po prostu chce szkodzić. próbuje wchodzić w sojusze (jak niedawne ujmowanie się za Ricardo, który jasno napisał, co o tym sądzi) i Rolli tu pasuje, ponieważ obaj mają wspólnego wroga yacoola, który ich regularnie punktuje od dawna.

mimo więc, że postów yacoola poleciało dużo więcej niż Rolliego, to w jego obronie Arti nie staje - jest to zachowanie obłudne.

teraz Rolli - moje działania nie mają dużo wspólnego w moimi sympatiami - w tym sporze moja sympatia jest zdecydowanie po stronie yacoola, a jednak jego wpisy usunąłem.

przypominam, że wszelkie uwagi dotyczące pracy moderatorów, niesprawiedliwego zachowania itd. można, a wręcz powinno się zgłaszać w odpowiednim dziale. można również zgłosić konkretny post do moderacji - jeśli przedmiotem zgłoszenia będą moje działania, to w oczywisty sposób sędzią we własnej sprawie nie będę :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

:hahaha: dobre. Ja mam wrażenie że już lepiej było nic nie zmieniać, nic nie robić. Dinożarły by się żarły po swojemu a nowi by sobie pisali na Fejsie swoje.

Wysłane z mojego A5_Pro .
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Skoor pisze::hahaha: dobre. Ja mam wrażenie że już lepiej było nic nie zmieniać, nic nie robić. Dinożarły by się żarły po swojemu a nowi by sobie pisali na Fejsie swoje.

Wysłane z mojego A5_Pro .
Dokładnie;) To oświadczenie to typowe mydlenie oczu by zakryć swoją prywatę co zauważyli również inni forumowicze.
Prywata decyzyjna wraz z czystką powoduje wręcz eksterminację .

Kolejny wartościowy forumowicz tj. Rollli już się z nami żegna :/
ale w końcu skoro moderator trzyma sztamę i poklepuje to przypomnę:
yacool pisze:Odejdź razem z innymi, wartościowymi forumowiczami.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 11:17 przez Arti, łącznie zmieniany 2 razy.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
infernal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3330
Rejestracja: 04 wrz 2017, 08:33
Życiówka na 10k: 38:36
Życiówka w maratonie: 3:42
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post

Skoor pisze::hahaha: dobre. Ja mam wrażenie że już lepiej było nic nie zmieniać, nic nie robić. Dinożarły by się żarły po swojemu a nowi by sobie pisali na Fejsie swoje.
Pisałem już wcześniej. Ten wątek powinien dobiec końcowi już jakiś czas temu, zostać zamknięty i tyle.

Więcej szkody z tego wątku wyniknie aniżeli pożytku.
Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.

Blog
Komentarze
5 km - 18:20 (09.04.21)
10 km - 38:36 (13.03.21)
HM - 01:30:48 (6.10.19)
M - 3:42:13 (22.04.18)
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Arti, proszę Cię nie podpieraj się moimi wypowiedziami w swoich wywodach.

Wysłane z mojego A5_Pro .
kubawisniewski1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 482
Rejestracja: 01 cze 2009, 12:49

Nieprzeczytany post

Zaglądam do tego wątku raz na jakiś czas.
Nie ma tu wielu merytorycznych propozycji, są przepychanki, w moim odczuciu jakieś: wojny podjazdowe, obrażanie się, kumulacja jakichś nieproporcjonalnych do skali zjawiska emocji.
Ludzie! (to taka apostrofa do każdego bez wyjątku) - To jest tylko forum.
To jest tylko wątek dotyczący jego przyszłości, usprawnienia, propozycji.
Forum w głównej mierze tworzą forumowicze. Oni określają jego poziom i zawartość.

Niech każdy zrobi rachunek sumienia i sobie odpuści szukanie tego, kto pierwszy zaczął - "bo on powiedział, a bo ja..." oraz obraźliwe określenia (nie udawajmy, że coś nie jest obraźliwe, bo tam nie ma "kurwy", można również ironizować i upadlać na inne sposoby) - szczególnie o eksterminacji lub nazywaniu kogoś idiotą. Bądźmy dla siebie mili, a przynajmniej kulturalnie do siebie się odnośmy - -a jak nie umiemy, to się pożegnajmy (z wątkiem, forum, bieganiem). To jest tylko forum na małym portalu biegowym, a nie życie.

Jestem teraz i wujkiem dobra rada i panią w przedszkolu, a co. Ale polecam każdemu, sobie też, żeby była jasność bym polecił - żeby się wyszaleć na dworze (polu) i wrócić z uwagami/postulatami zmian na forum w tym wątku.
Agnusia93
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:51
Życiówka na 10k: 59:57
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

A to może warto zastanowić się nad opcją ostrzeżeń na forum i by były one widoczne? Pytanie tylko czy bez regulaminu miałoby to prawo w ogóle funkcjonować.
[b]5km - 27:10[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]10km - 56:03[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]HM Silesia - 02:09:30[/b] 01.10.2023

[url=viewtopic.php?f=28&t=57794]Komentarze do bloga[/url]
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ja na razie mam prostsze pytanie o sugestie dotycząca struktury, rozdziału tematów wyczynowych.
Pixa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 906
Rejestracja: 24 cze 2018, 16:34
Życiówka na 10k: 44:09
Życiówka w maratonie: 4:11:10

Nieprzeczytany post

Dalej jest literówka w dziale Melanż. Jest przez "ź" na końcu, a nie "ż". Nie wiem jak innych, ale mnie irytuje ;-)
Biegam od lipca 2017
5 km - 21:10 (IX 2019)
10 km - 44:09 (III 2020)
HM - 1:42:42 (VI 2019)
M - 4:11:10 (IX 2019)
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kubawisniewski1 pisze:Zaglądam do tego wątku raz na jakiś czas.
Nie ma tu wielu merytorycznych propozycji, są przepychanki, w moim odczuciu jakieś: wojny podjazdowe, obrażanie się, kumulacja jakichś nieproporcjonalnych do skali zjawiska emocji.
Ludzie! (to taka apostrofa do każdego bez wyjątku) - To jest tylko forum.
To jest tylko wątek dotyczący jego przyszłości, usprawnienia, propozycji.
Forum w głównej mierze tworzą forumowicze. Oni określają jego poziom i zawartość.

Niech każdy zrobi rachunek sumienia i sobie odpuści szukanie tego, kto pierwszy zaczął - "bo on powiedział, a bo ja..." oraz obraźliwe określenia (nie udawajmy, że coś nie jest obraźliwe, bo tam nie ma "kurwy", można również ironizować i upadlać na inne sposoby) - szczególnie o eksterminacji lub nazywaniu kogoś idiotą. Bądźmy dla siebie mili, a przynajmniej kulturalnie do siebie się odnośmy - -a jak nie umiemy, to się pożegnajmy (z wątkiem, forum, bieganiem). To jest tylko forum na małym portalu biegowym, a nie życie.

Jestem teraz i wujkiem dobra rada i panią w przedszkolu, a co. Ale polecam każdemu, sobie też, żeby była jasność bym polecił - żeby się wyszaleć na dworze (polu) i wrócić z uwagami/postulatami zmian na forum w tym wątku.
Od początku mam właśnie wrażenie, co wcześniej wyraziłem, że nowy NAczelny patrzy na nas bardzo z góry, co powyższe potwierdza.

I racja. Nie trzeba bluzgać, żeby kogoś obrazić. Wystarczy napisać takiego posta jak wyżej.

Dla wszystkich którym zależy, polecam powyższy zimny kubeł. Nie warto się maluczcy wysilać.
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

Pixa pisze:Dalej jest literówka w dziale Melanż. Jest przez "ź" na końcu, a nie "ż". Nie wiem jak innych, ale mnie irytuje ;-)
+1 :)
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

brujeria pisze: Nie warto się maluczcy wysilać.
Ciekawe co na to koledzy i koleżanki z forum. Jeśli nic to dowód, że zimny kubeł został już wylany;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ