Quo Vadis Forum?

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Jako forumowicz zwyczajnie jestem zawiedziony robionymi nadziejami Ricardo , nie jestem jego adwokatem a raczej trzymam kciuki by mimo wszystko właśnie dodawał, urozmaicał i wysuwał propozycje. Ot i tyle. Nikt nie powiedział,że jest źle. Jest dosyć zabawnie mimo jadu jaki również zauważyłeś ;) Stąd lajtowe nastawienie. Nie ma co się chwalić czy żalić , zwracam uwagę na odchodzenie wartościowych forumowiczów a lubię wspierać innych stąd staję po ich stronie bo zostali przez ową sytuację na forum skutecznie zniechęceni.
To w końcu wątek o tym.

Ba, odpowiadając dokąd zmierza forum...właśnie do tego,że ludzie zniechęceni postawą moderatorów zaczną odchodzić jak to miało miejsce w ostatnim czasie.

Ja ani nie potrzebuję atencji ani poklasku bo żyję w realu a nie w wirtualnej rzeczywistości ;) Nie jestem dzieckiem aby cieszyć się z lajka czy aprobaty danego postu ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Oczywiście nie muszę stawać w obronie Ricardo czy jarjana (którego posty były kasowane). Robię to stając po stronie forumowiczów, inny stają po stronie moderatorów i jest ok.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Agnusia93
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:51
Życiówka na 10k: 59:57
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

Arti pisze:Jako forumowicz zwyczajnie jestem zawiedziony robionymi nadziejami Ricardo , nie jestem jego adwokatem a raczej trzymam kciuki by mimo wszystko właśnie dodawał, urozmaicał i wysuwał propozycje. Ot i tyle. Nikt nie powiedział,że jest źle. Jest dosyć zabawnie mimo jadu jaki również zauważyłeś ;) Stąd lajtowe nastawienie. Nie ma co się chwalić czy żalić , zwracam uwagę na odchodzenie wartościowych forumowiczów a lubię wspierać innych stąd staję po ich stronie bo zostali przez ową sytuację na forum skutecznie zniechęceni.
To w końcu wątek o tym.

Ba, odpowiadając dokąd zmierza forum...właśnie do tego,że ludzie zniechęceni postawą moderatorów zaczną odchodzić jak to miało miejsce w ostatnim czasie.

Ja ani nie potrzebuję atencji ani poklasku bo żyję w realu a nie w wirtualnej rzeczywistości ;) Nie jestem dzieckiem aby cieszyć się z lajka czy aprobaty danego postu ;)
Arti to proszę, podaj dokładne przykłady osób, które w ostatnim czasie odeszły przez moderatorów. Piszesz, że chcesz dobrze, ale twoje wypowiedzi świadczą o czymś innym. Mam rozdwojenie raźni czy co?

Ten temat jest potrzebny, tylko że znowu jest zaśmiecany. Ricardo ma dobre pomysły, ja je popieram.
[b]5km - 27:10[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]10km - 56:03[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]HM Silesia - 02:09:30[/b] 01.10.2023

[url=viewtopic.php?f=28&t=57794]Komentarze do bloga[/url]
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Osoby te usunęły konto lub postanowiły przestać pisać. W ostatnim czasie Arek Gardzieleski utalentowany maratończyk, reprezentant Polski. Pacyfikowany był ostatnio moim zdaniem Arek Bielsko, którego cenię. On ma akurat twardy charakter więc na pewno przyjął to z luzem.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12413
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Odejdź razem z innymi, wartościowymi forumowiczami.
Wooki
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 199
Rejestracja: 21 mar 2018, 14:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Arti pisze: W ostatnim czasie Arek Gardzieleski utalentowany maratończyk, reprezentant Polski.
Jak to? Jaki Moderator do tego doprowadził? Usunął wszystkie posty i ciekawe wątki Gardzielewskiego? Co tu się dzieje? Szok!
[url=viewtopic.php?f=27&t=63661]BLOG[/url]
[url=viewtopic.php?f=27&t=63662]KOMENTARZE[/url]
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ja bym chciał tylko zauważyć, że nazywanie ricardo "zniechęcanym" jest niepoważne.

robi fajną robotę na forum, padł pomysł, żeby z tego robić kontent na portal, sam skontaktowałem go z naczelnym, ale zwyczajnie się NIE DOGADALI i tyle.

dzięki infernal za wpis "świeżym okiem" :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mnie tutaj nikt nie zniechęca. Arti, nie rób z siebie ofiary
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Ricardo pisze:Mnie tutaj nikt nie zniechęca. Arti, nie rób z siebie ofiary
ale na pewno byli tacy co myśleli zniechęcająco... [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Ricardo pisze:Mnie tutaj nikt nie zniechęca. Arti, nie rób z siebie ofiary

Raczej sądziłem,że padłeś ofiarą spychologii a wcześniej
podpuszczania jeśli chodzi o główną stronę:)
W takim kontekście sądziłem, że to Ty raczej stałeś się ofiarą a ja staję po twojej stronie ;). Ale skoro sobie doskonale radzisz to ok.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 16:22 przez Arti, łącznie zmieniany 3 razy.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
jorge.martinez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 09 lis 2016, 14:35
Życiówka na 10k: 35:17
Życiówka w maratonie: 2:57:27
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Arti pisze:Niektórzy tak się spinają na forum jakby to wirtualne życie było ich jedynym;) Chyba ,że tak jest :)
Siedzą tu noce i dnie, wszędzie ich pełno, co nie? ;-)
1000m - 2:59.35 (VI'22) | 3000m - 9:49.75 (X'23) | 5km - 17:02 (V'23) | 10km - 35:17 (XI '23) | 15km - 55:57 (I '19) | HM - 1:18:21 (III '23) | M - 2:57:27 (IV '18)
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Ale tytuł "Najlepszych biegów długich" ?? Co to znaczy ?
Faktycznie, może nie najszczęśliwsza nazwa, ale to duperele.
Ricardo pisze:"MŚ, IAAF Gold Label, Majorsy i biegi przełajowe z IAAF Permit"
Dlaczego nie po prostu "najciekawsze biegi"? W pierwszym poście i tak wyjaśniasz, jakie biegi cię interesują w kontekście tego tematu. Dodatkowo zawsze może się trafić jakiś ciekawy bieg, który wymknie się twojej ścisłej kategoryzacji* i wtedy co, nie wspomnisz o nim? Chyba że właśnie to ma być taki jasny sygnał, żeby nie zaśmiecać za bardzo biegami dookoła komina (o prawie każdym biegu ktoś powie, że jest ciekawy z jakiegoś powodu), wtedy faktycznie ta propozycja jest lepsza.

*Great North Run w Newcastle zdaje się nie ma gold label, a jest to ciekawy wyścig
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chyba zmienię. Niektóre biegi nie mają gold label, a poziomem nie odstają.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12413
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Najwyższy poziom mają biegi w stylu dychy w Addis Abebie albo połówki z Kapsabet do Eldoret, którym można przypisać gówniany label z uwagi na krowie placki na trasie.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Poziom dychy w Addis Abebie ale jeśli chodzi o wysokość a nie sportowy. Wyniki szczególnie kobiet są słabsze o minutę niż w Poznaniu.
Nawet to tłumaczą organizatorzy (2300 m.n.p.m) aby uwzględnić planując start.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ