Wędkowanie

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

żartowałem o tym, że jakbyś chciał, to mogę jeszcze kogoś innego zbanować "przy okazji" - rozumiem, że nie zrozumiałeś żartu. skupiłeś się chyba za mocno na tych rybach.

ja kojarzę, że nie jesteś facebookowy/instagramowy, ale trzeba ci wiedzieć, że w dobie mediów pozwalających na dodanie jednym kliknięciem reakcji do wpisu nasze forum jest tak archaiczne, że nikt nie daje wyrazu swojego ubawienia żartem przez dodanie komentarza, bo to za długo trwa, więc twój argument jest inwalidą.

przypuszczam, że sprawia ci przyjemność pisanie elaboratów na cudzy temat, z tymi podkreśleniami itd. - pisz sobie do woli, tylko uważaj, bo ktoś to może zgłosić jako offtop (przypominam, że ten wątek traktuje o wędkowaniu).

na pewno nie chciałbyś sam wyjść na spamera, ja też nie chciałbym musieć reagować... więc polecam ci założyć odpowiedni wątek w odpowiednim dziale, gdzie będziesz mógł szczegółowo opisać, co uważasz na temat mojego poczucia humoru, jak również mojego poziomu edukacji, możesz się także pokusić o podobne analizy innych moderatorów. na pewno przysłuży się to do dalszego rozwoju NASZEGO FORUM :)

ze sportowym pozdrowieniem,
MODERATOR
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Grubo :bum:

edit

Wczoraj byłem w restauracji... na lemoniadzie, ale dają tam świetnego karpia z własnej hodowli.

liczy się już ten post jako "o rybach"? :hahaha:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2019, 11:29 przez Skoor, łącznie zmieniany 1 raz.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Skoor, jesteś na wylocie! Twój wpis nie ma nic wspólnego z wędkowaniem! Dostajesz ostrzeżenie!
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Qba Krause - może Skoor napisał, że grubo miał na wędkowaniu :bum:

By nie wylecieć napiszę, że nie wędkuję :spoczko:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kurde, może to jest sposób...

Kiedyś chciałem żeby mi skasowano konto i mi powiedziano, że jestem częścią historii forum i że muszę tu być. Uznałem więc, że jest okres ochronny na dinozaury i od tej pory piję, palę, ćpam po forumowych kątach i się nie myję, a czasami nawet odpowiem komuś na temat bez uszczypliwości :hahaha:

Te... No ryby... Łowienie ich jest obrzydliwe, trzeba te robale nabijać... brrrrr... Wolę usuwać zęby, dużo ciekawsze zajęcie :bum:
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

keiw, mam cię na oku.

Skoor- skoro zostałeś uznany za dinałzora, to poczuwam się do obowiązku zapewnić cię, że nikt w ciebie tu kamieniami rzucał nie będzie. to jest przyjazne forum.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:żartowałem o tym, że jakbyś chciał, to mogę jeszcze kogoś innego zbanować "przy okazji" - rozumiem, że nie zrozumiałeś żartu. skupiłeś się chyba za mocno na tych rybach.
A nie żartowałeś też jeśli chodzi o zbanowanie samego autora tego wątku? Bo jak na razie ani go nie banowałeś, ani nie wyciąłeś wstecznie wklejanych linków, o których sam tu pisałeś 3 dni temu (linki były wklejone 2 i 3 tygodnie temu, więc żadne nowe). Tymczasem zamiast zareagować jako moderator, ty tylko piszesz że zareagowałeś i w wolnym czasie rozkręcasz kolejną już g.burzę z użytkownikami forum, kolejny raz grożąc użyciem swoich rozszerzonych uprawnień na tym forum w razie gdyby ktoś nie uznał twoich racji. Nie mam większych złudzeń, że ten wątek też prawdopodobnie wyczyścisz.

Czy pisałem już, że jesteś znakomitym moderatorem? Powiedział bym, że takim rekinem moderacji (wątek ichtiologiczny).
Edit: Rekina trudno złowić na wędkę (wątek wędkarski)
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

no widzisz, nie żartowałem. sprawdziłem nawet logi i okazało się, że banowałem go w piątek.

rozkręcam gównoburzę grożąc użyciem uprawnień? ty to naprawdę poczucia humoru nie masz za grosz :)

edit: ale może ja sieję postrach faktycznie keiw, Skoor - czy boicie się, że dam wam bana, jak będziecie pisali nie po mojej myśli?

tego wątku nie będę czyścił, póki ktoś komuś nie zacznie ubliżać.

a "powiedziałbym" piszemy razem - popełniając taki błąd wystawia się fatalną ocenę swojemu poziomowi edukacji :spoczko:
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obrazek

Qba, zdecydowanie powinieneś obserwować sam siebie. Nie było nic o rybach!
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

demyt, chyba muszę kogoś poprosić, żeby mnie zbanował! mam zgłosić sam siebie?

p.s. lubię smażonego dorsza.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:no widzisz, nie żartowałem. sprawdziłem nawet logi i okazało się, że banowałem go w piątek.
Czyli co dokładnie zrobiłeś w piątek? Z subiektywnego punktu widzenia użytkownika i z biznesowego punku widzenia właściciela wygląda to tak: (zakładam że) zablokowałeś mu konto, jego posty i reklamy dalej są widoczne i indeksowane, jego działanie jest skuteczne (on skasował za to jakąś małą kwotę a jego zleceniodawca osiąga zamierzony efekt w postaci pozycjonowania swojej strony). Ewentualne zablokowanie mu możliwości dalszego pisania nie robi mu najmniejszej różnicy bo on widzi, że jego działalność tutaj jest skuteczna i dalej tu będzie działał używając innych kont. O skuteczności takiej moderacji może świadczyć fakt, że można natknąć się na post z linkami reklamowymi sprzed kilku lat, zgłoszony kilka tygodni lub miesięcy temu, które dalej wiszą na stronie i nie da się ich już nawet zgłosić, bo były zgłaszane wcześniej.
Teraz, gdy się dowiedziałem jak działa tutejsza moderacja, nie interesuje mnie to już więcej :spoko:
Qba Krause pisze:rozkręcam gównoburzę grożąc użyciem uprawnień? ty to naprawdę poczucia humoru nie masz za grosz :)
I to kolejny raz, że wspomnę choćby sprawę "osobistego dotknięcia" uwagą użytkownika na temat zawartości strony bieganie.pl i późniejszą z nim kłótnię, połączoną z usuwaniem cudzych wpisów. Świadczy to o twoim najwyższym z możliwych poczuciu humoru i dystansu do siebie :-)

Jedni lubią łowić na spławik, inni tylko na muchę.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale w tym miejscu muszę cię przeprosić za twierdzenie, że w ogóle nie zareagowałeś, skoro coś tam zrobiłeś i w twoim mniemaniu było to działanie skuteczne.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

wiesz co, skoro tak lubisz klasyków, to ja również posłużę się cytatem: "musisz sobie zadać jedno, !@#$% ważne pytanie..." - czy cię kulisy moderacji interesują, czy nie - bo wciąż piszesz, że niby nie, ale jednak zadajesz o nie kolejne pytania :)

nie rozumiem też, dlaczego wciąż w odpowiednim dziale nie ma wpisu, w którym opisałbyś wszystkie okoliczności, tylko strzępisz klawiaturę w dziale melanż, w wątku o wędkowaniu, wiedząc, że i tak usunę twoje wypowiedzi, zanim przyjdzie (powstań!) Redaktor Naczelny (spocznij).

na szczęście te pojedyncze przypadki mowy nienawiści giną w zalewie głosów poparcia i miłych słów, jakie płyną na priv :taktak:
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4109
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

a dajcie se spokój z tym wędkowaniem.
tylko rodzinę to rozbija.
https://www.youtube.com/watch?v=y7L0yIVqrdo
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:na szczęście te pojedyncze przypadki mowy nienawiści giną w zalewie głosów poparcia i miłych słów, jakie płyną na priv :taktak:
Jakiej mowy nienawiści i na jaki priv ?
Przecież od wczoraj kończę swoje wypowiedzi wyrazami poparcia i zachwytu twoją wielką osobowością. Pozostała treść moich postów, w której przypominam i opisuję pewne fakty, nie jest mową nienawiści. Nienawiść to nienawiść a fakty to fakty. Jeśli fakty są dla ciebie niewygodne to nie znaczy jeszcze, że są one mową nienawiści.

Nie chcę być w tyle za innymi forumowiczami i też chciałbym wysłać głosy poparcia i uwielbienia na priv. Nie jestem niestety biegły w multimediach a ktoś inny zrobił większość roboty za mnie, dlatego podaję link do nagrania.
ODPOWIEDZ