Wędkowanie

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
roket
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Biegi - wiadomo, to aktywna forma spędzania wolnego czasu, ale trzeba mieć też jakieś pasje poza bieganeim :) Ryby - wydaje się to być fajną opcją. W związku z tym pytanie? Czy wędkujecie? Jakie wody preferujecie: płynące czy stojące?
Jakie największe okazy udało wam się wyciągnąć?
New Balance but biegowy
ilion
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2015, 08:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wędkowanie - fajny sposób na spędzanie wolnego czasu.
Zwłaszcza, gdy się ma dobrą miejscówę, można się w niej zabunkrować i oddać temu hobby :)
Wędki - największą frajdę przynosi chyba spinning, nie jest tani (bo wędki na inne metody są tańsze), ale przynosi sporo frajdy. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019, 07:06 przez ilion, łącznie zmieniany 1 raz.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

roket pisze:W związku z tym pytanie? Czy wędkujecie?
Nie. Jestem przeciwny kaleczeniu i męczeniu zwierząt dla zabawy.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ja również, dlatego uważam, że złapane ryby powinno się zawsze zjadać :)

a tak w ogóle, to "autor" wątku to spamiarz, jakoś się przemykał dotychczas - w swoich wpisach potem umieszcza linki do reklam.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No to mamy podobnie.
Nie usuwasz takiego konta spamowego, skoro o tym wiesz?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

najczęściej usuwam :)

...no dobra, idę go zbanować, kogoś jeszcze przy okazji? ;)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kiedyś myślałem, że jest tu jakiś system. Ułomny bo ułomny. Ostatnio zauważyłem, ze nawet zgłaszane posty dalej widnieją całymi dniami. Teraz się dowiaduję, że nawet jak moderator sam widzi o co chodzi, to nic z tym nie robi. To już nie wiem, komu ma zależeć na tym forum. Wiem za to, komu powinno przestać zależeć: zwykłemu użytkownikowi.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kangoor5 biorąc pod uwagę, że nic ciekawego się tu nie dzieje, a najciekawsze co się dzieje to wpisy na 2 blogach to faktycznie. Nie ma tu czego szukać. Bieganie.pl stara się przenieść na fejsa ale bardzo to nieudolnie idzie i świetlanej przyszłości nie wróżę.

Chociaż zdążają się przebłyski geniuszu, jak chociażby obłędny wpis Qby na temat GTC :hahaha:

A jeśli chodzi o ryby to... Nudniejszego "sportu" nie widziałem, chociaż sama umiejętności zdobycia pożywienia przydatna.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Kangur, skargi na moderatorów i na działanie forum zgłaszaj do działu "rozwój serwisu coś tam coś tam" - będziesz miał pewność, że nikt tego nie przeczyta :)

komu ma zależeć na forum? hm... no nie wiem sam. a zrobił ci coś osobiście złego ten biedny spamiarz, że tak narzekasz? przecież dość szybko zareagowałem c'nie?

Skoor, czo to GTC?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba, nie wiem czy to było GTC czy jakiś inny parametr garminowski, ale ktoś wrzucił pytanie o to i Twoja odpowiedź była obłędna. Mało się nie podołałem ze śmiechu. Teraz nie mogę tego odszukac, nie wiem może już usunięte.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

aaaa, ok, GCT :D na facebooku, to kojarzę. najczęściej w piątki mam taki humor... ale potem zjawia się jakiś Pan Poważny, jak tutaj Kangur i psuje całą zabawę :chlip:
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:Kangur, skargi na moderatorów i na działanie forum zgłaszaj do działu "rozwój serwisu coś tam coś tam" - będziesz miał pewność, że nikt tego nie przeczyta :)

komu ma zależeć na forum? hm... no nie wiem sam. a zrobił ci coś osobiście złego ten biedny spamiarz, że tak narzekasz? przecież dość szybko zareagowałem c'nie?
A gdzie widzisz że na niego narzekam? Narzekam na moderatora, któremu najwyraźniej odpowiada obecność spamerów na forum.
Nie wiem też jakie jest twoje wyobrażenie znaczenia słowa "zareagowałem". Moim zdaniem moderator który pisze, że ktoś wstecznie wkleja w swoich postach linki do reklam, ale zostawia tego użytkownika i te linki.... Moim zdaniem taki moderator nie reaguje.
Qba Krause pisze:aaaa, ok, GCT :D na facebooku, to kojarzę. najczęściej w piątki mam taki humor... ale potem zjawia się jakiś Pan Poważny, jak tutaj Kangur i psuje całą zabawę :chlip:
aaa, to Ty tutaj prezentowałeś jakiś humor! Musisz dawać jasno znać gdy to robisz, to postaram się ten humor dostrzec i docenić. Żart z rybami był przedni. Jesteś fanem Familiady?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

mamy inne wyobrażenia "reakcji" zatem :)

wiesz, inni raczej łapią żarty, ale rozumiem, że tobie przychodzi to z trudem, a więc postaram się pamiętać, żeby dawać ci jasno znać!

a z rybami mówiłem całkowicie poważnie, uważam, że warto zjadać upolowane zwierzęta :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jakoś nie widać, żeby ktoś inny śmiał się tu z jakiegoś twojego przedstawionego tutaj żartu, albo żeby taki żart tu docenił. Jeśli nie żartowałeś o rybach, to o czym?
lepiej od klasyka tego nie wyrażę.
Qba Krause pisze:mamy inne wyobrażenia "reakcji" zatem :)
Nie mamy wyobrażeń, tylko ty masz wyobrażenie. Ja posługując się językiem ojczystym w kontakcie z nieznajomymi używam wyrazów w ich słownikowym znaczeniu, czasem też w znaczeniu potocznym, ale nigdy w znaczeniu wydumanym przez samego siebie. Polecam, bo pisząc coś głupiego można się wycofać oficjalnie i odwołać lub można próbować się wycofać twierdząc, że gdzieś się żartowało albo że ma się swoją własną definicję słów. Wybierając wariant przedostatni wystawia się słabą ocenę własnemu poczuciu humoru a wybierając wariant ostatni - fatalną ocenę poziomowi swojej edukacji.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wyjaśnijmy sobie jeszcze fakty:
- adekwatną reakcją zwykłego forumowicza na spamera jest zgłoszenie do moderacji;
- adekwatną reakcją moderatora jest dokonanie moderacji i podjęcie środków zaradczych;
- nie jest reakcją moderatora napisanie w jakimś jednym wątku: "ten użytkownik jest spamerem i spamuje".;
- zanim odpowiedziałem ci pierwszy raz w tym wątku sprawdziłem, że pod kilkoma postami omawianego użytkownika są wstecznie wklejone linki, tak jak pisałeś. Sprawdziłem to jeszcze raz zanim odpowiedziałem na posta w którym twierdziłeś, że "dość szybko zareagowałeś".

Nie wiem więc, na co zareagowałeś i w jaki sposób i szczerze mówiąc, nie chce mi się o tym gadać. Miałem tu już kilka bardzo jałowych wymian zdań z osobami, które nie znały znaczenia słów i nigdy te rozmowy do niczego nie doprowadziły, bo z samej natury rzeczy nie miały na to szans. Zostawiam cię więc z twoim znakomitym samopoczuciem. Jesteś debeściakiem, również jako moderator!
ODPOWIEDZ