Komentarz do Felietonów Joanny Skutkiewicz

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Zatem, do której grupy mnie zaszufladkowałaś :niewiem:
New Balance but biegowy
burzatg
Wyga
Wyga
Posty: 73
Rejestracja: 19 cze 2018, 20:31
Życiówka na 10k: 41,59
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Hmmm...chodzi chyba o to, że jak nie masz "insta", to nie jesteś biegaczem :oczko:
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

Wszyscy? Nie sądzę.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

haha platfusie dałeś się nabrać. bardzo fajny prowokacyjny tytuł, ale treść zmierza w nieco innym kierunku, i na pewno nawet ty platfusie z częścią wniosków się (wbrew własnej przekorze) zgodzisz :P
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

Nie mam czasu odpowiedzieć, bo idę na basen, a później na rower.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

uwaga żart branżowy

"idziesz zrobić cegiełkę?"


kto się śmieje, ten z trajlonu (albo z przekładaczów)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Po pierwsze nie,że spotkamy się na triathlonie tylko wszyscy lądują na ulicy ;)

Po drugie nie można patrzeć przez pryzmat profili biegów długodystansowych czy triathlonowych bo tak samo urywanie setnych w biegu na 100m czy centymetrów w rzucie oszczepem na innych forach, profilach i portalach rajcuje nie mniej niż zwycięstwo Kiliana itp.
To ,że kogoś to nie interesuje nie znaczy,że tak samo dotyczy to setek innych. Dlatego pisanie "nikogo" może co najwyżej dotyczyć, że nie dotyczy to i nie musi interesować triathlonistów czy biegaczy długodystansowych ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Arti, ilu znasz amatorów urywających setne sekundy w biegu na 100-tkę lub trenujących rzut oszczepem ;)

Jestem dumnym nie-triatlonistą, nie-maratończykiem który jeździ na rowerze(średnio) i pływa(dobrze) a głównie biega(jak wiatr zawieje) więc w sumie jestem taki elitarny i prestiżowy :hahaha: :hahaha: bo ilu znacie biegaczy którzy biegają od prawie 7 lat i nigdy nie zrobili maratonu, czy nawet 40km w biegu ciągłym? :hahaha:
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Arti, ilu znasz amatorów urywających setne sekundy w biegu na 100-tkę lub trenujących rzut oszczepem ;)

Jestem dumnym nie-triatlonistą, nie-maratończykiem który jeździ na rowerze(średnio) i pływa(dobrze) a głównie biega(jak wiatr zawieje) więc w sumie jestem taki elitarny i prestiżowy :hahaha: :hahaha: bo ilu znacie biegaczy którzy biegają od prawie 7 lat i nigdy nie zrobili maratonu, czy nawet 40km w biegu ciągłym? :hahaha:
Ale są osoby zaczynające przygodę ze sprintami np w wieku 14-15 lat itd. To,że patrzy się przez pryzmat biegów długich czy triathlonu nie znaczy ,że nie istnieje szeroki świat sprintu itp to cała lekkoatletyczna społeczność. Są mega rozbudowane portale i profile tylko o skokach , rzutach itp. Również dedykowane amatorom. To są rzeczy ,które niektórym się nie śniły ale znane osobom interesującym się lekkoatletyką. ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A to tak masz racje, ale jako amatora mam na myśli zwykłego Kowalskiego który wstał z kanapy. Taki raczej nie zainteresuje się biegiem na 100m czy rzutem oszczepem. Dla takiego delikwenta limitujący jest właśnie dystans. Bo takie 100m to co to jest, a oszczep to już w ogóle jakiś kosmos, a maraton! Maraton i jego pokonanie to już coś. @#$%^, że w 4,5h ale jest, a jak jest maraton to już kolejne cegiełki idą w stylu ultra czy tri. Nie wiem... 90% biegaczy to chyba dotyczy.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

99,9% :D

przekomiczna jest ta dyskusja :D

proszę o 3 POLSKIE przykłady z "szerokiego światu sprintu", tzn. przykłady "mega rozbudowanych" POLSKICH portali, dedykowanych amatorom :D

mnie się takie rzeczy faktycznie nie śniły, ale to chyba dlatego, że nie mam mokrych snów z "królową sportu"

zachodzę w głowę, jakim cudem te mega rozbudowane portale i profile nie pojawiają się w google'u, w reklamach podpowiadanych przez fb itp.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:99,9% :D
A pozostałe 0,1% siedzi na forum bieganie.pl ;)
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Kto lajkuje odpowiednie posty na FB temu wyświetlają się owe profile na FB głównie anglojęzyczne. Kto ma ograniczone pole do trailu ten nie dostrzeże innych konkurencji wchodzących w skład lekkiej. Niektórzy nigdy nie dostrzegą jarania się innych każdym centymetrem trójskoku itp.

Można się ograniczać do polskich portali, do polskich forum, do polskich przykładów itp. Ale po co skoro internet daje szerokie pole do poszerzenia horyzontów i przede wszystkim wiedzy. Za rękę ,które profile i posty klikać nie będę prowadził, każdy jest samodzielny i przede wszystkim ma własną wolę czy woli chichotać czy rzeczowo zgłębiać świat lekkiej a nie tylko biegów ;-)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Nie rozumiem. Kuba przecież zadał proste pytanie, na które wystarczy podać parę linków - ba zajęłoby to mniej czasu niż ten wyżej napisany post.
Ja jedyne co rodzime znam to http://www.sprinterzy.com.
ODPOWIEDZ