Bajania o Marynii

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
grzechu_wroc
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 355
Rejestracja: 08 maja 2010, 14:51
Życiówka na 10k: 32:30
Życiówka w maratonie: 2:27:16
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

- Trenerzy holenderscy trenowali ludzi słabych i pokurczonych. Nie ukrywali brzydoty techniki swoich podopiecznych, ale pokazywali ich piękno, bo mieli dystans do swojego tworzywa. W sporcie amatorskim jesteśmy zarazem tworzywem i twórcami. Otóż gdyby ktoś był niedoskonały technicznie nie wiedziałby gdzie kończy się i gdzie zaczyna jego kaleczenie. I nie sposób żeby miał właściwy dystans do samego siebie. To jest powód, dla którego sądzę, że osobiście, nie mogę dłużej brać udziału w tej gimnastyce. Nie umiem znaleźć dystansu.
- Dlaczego?
- Nie mogę być równocześnie twórcą i tworzywem. Mam chyba prawo wyboru.
#WrocławskieIten
HM: 1:11:11
M: 2:27:16
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Prawo wyboru to fajna sprawa. Szkoda, że ciała nie można sobie wybrać. Zostaje więc dłubanie w tym co się ma.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Widzisz Fredzio, pewnych rzeczy nie przeskoczysz. To, że zamkniesz wątek, nie oznacza, że przestanie być mój.
To moze go poprostu podzielę, bo jako, że go założyłem czuje sie jednak jakims "współwłaścicielem". :)
Ale tylko dwa pierwsze posty są na temat, a potem to luźna jazda na rożne tematy i zupełnie sie do działu: Trening nie nadaje. Wiec może przeniosę te posty do jakiegos stricte Twojego wątku, tylko trzeba go jakos odpowiednio nazwać, np: "Bajania o dupie Maryni" (chociaż pewnie Kuba nie zgodzi sie na taką nazwę). Przeniosę a Ty ewentualnie zaproponujesz potem nazwę.
mpruchni
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 13 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

grzechu_wroc pisze:- Trenerzy holenderscy trenowali ludzi słabych i pokurczonych...
Ale skoro tak, to czy nie powinieneś raczej w tym miejscu wystukać peta z lufki? :lalala:
grzechu_wroc
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 355
Rejestracja: 08 maja 2010, 14:51
Życiówka na 10k: 32:30
Życiówka w maratonie: 2:27:16
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

mpruchni pisze:
grzechu_wroc pisze:- Trenerzy holenderscy trenowali ludzi słabych i pokurczonych...
Ale skoro tak, to czy nie powinieneś raczej w tym miejscu wystukać peta z lufki? :lalala:
Wysyłałem ;)
#WrocławskieIten
HM: 1:11:11
M: 2:27:16
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

yacool pisze:... Dla tego rodzaju poglądów i innych aktów niemocy sugeruję odpowiedni dział w melanżu.
Jasnowidz czy co ?
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Czy w ramach aktualnego tytułu wątku będą tutaj wrzucane zdjęcia Marynii? To z troski o innych,którzy być może chcieliby wizualizować.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Atri, tutaj możesz powrzucać swoje zdjęcia super modela. Pamiętam bardzo inspirujący konkurs grupy warszawskiej (SBBP czy jakoś tak) sprzed lat. Trafili wtedy w dychę pod twoje talenty.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12396
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Karo321 pisze:Witam was. Czy znacie może firmę, która zajmuje się sprzedażą filtrów do wody? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
No proszę, nawet boty zainteresowały się tym wątkiem. W filtrach do wody nie orientuję się, ale znam dobre blendery do robienia soku z warzyw i owoców.
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4921
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Stary,
nie chcę się pastwić, ale takich fatalnych i gorszych sentencji można podać wiele. Cały ludzki dorobek opiera się na podobnych mądrościach. Naprawdę, to co napisał pma i nagly1, zanim łyknąłem lewy spirytus, jest dużo lepsze niż twoja propozycja.
A pastw sie, jezeli tego Ci potrzeba :taktak:
Ja jednak uwazam, ze bardziej troche luzu by Ci sie przydalo.
Ze o poczuciu humoru nie wspomne :oczko:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Yacool ma poczucie ale moze nie dla każdego śmieszne.
Tytuł wątku słabo komunikuje, że to ten oryginalny "wątek Yacoola".
Chciałem tylko potwierdzić, że niczego nie kasowałem, podzieliłem tylko wątek na tą cześć "o wszystkim" i przeniosłem do melanżu, i dwupostowy wątek został w dziale trening:
viewtopic.php?f=12&t=59783
ODPOWIEDZ