Świeży tatuaż a trening

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
matirun
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2018, 16:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,

no właśnie, są tu zapewne biegacze, którzy posiadają tatuaże. Różne informacje w sieci można wyczytać na temat powrotu do treningu po zrobieniu tatuażu, mnie jednak interesują Wasze, konkretne doświadczenia w tym temacie.

Wiadomo, iż inaczej ma się sprawa z małym tatuażem, a inaczej z większym (mnie interesuje np. całe przedramię).

Z góry dziękuję za wypowiedzi w tym temacie osób, które mają z tym tematem doświadczenia.

Pozdrowionka
New Balance but biegowy
Tark
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 165
Rejestracja: 27 cze 2013, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Jak mogę ci coś doradzić to odpuść sobie tatuaże .Dziary kojarzą się z kryminałem i grypserą.Pomyśl o tym co będzie jak minie ci zajawka na malowanki.Ciężko to potem usunąć.
mpruchni
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 13 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tark pisze:...Dziary kojarzą się z kryminałem i grypserą
To mamy naród kryminalistów :orany:
Jeśli chodzi o skojarzenia, to mnie po mundialu się kojarzą z piłkarzami.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli z naszymi to też słabo. Chociaż słabo generalnie nawet jak nie z naszymi...
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

ja nie biegałam jakieś 3-4 dni, kiedy obrzęk był jeszcze bolesny, potem normalne truchtanie :oczko:
unikaj tylko pełnego słońca , tatuaż traktuje się jak ranę, więc wiadomo-wszystko z umiarem :oczko:
pozdrowienia od kryminalistki :hahaha:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
mpruchni
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 13 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Jeśli z naszymi to też słabo. Chociaż słabo generalnie nawet jak nie z naszymi...
Nie, no dlaczego słabo. Niektórzy całkiem dobrze wypadli w klasyfikacji medalowej.
Obrazek
michal_c
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 256
Rejestracja: 27 sie 2012, 19:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak to mówią : nie obkleja się Ferrari :-), właśnie jestem na wakacjach i jako nieliczni ja i żona nie mamy tatuażu, teraz brak tatuażu powoduje że się wyróżniasz. Po za tym wszystkie te tatuaże są bardzo podobne nikt mnie niczym nie zaskoczył.
"Najbardziej lubię rozmawiać sam ze sobą. Oszczędzam w ten sposób czas i
unikam kłótni."Oscar Wilde
Awatar użytkownika
akatasz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 153
Rejestracja: 04 lut 2011, 13:03

Nieprzeczytany post

Mam dwa duże tatuaże na łydkach i jeden mniejszy na ramieniu. Każdy z nich robiony w innym studio. Wszyscy tatuatorzy zalecali mi minimum 2 tygodnie bez biegania (ogólnie większej aktywności fizycznej) a najlepiej ok 3 tyg. Raczej stosowałem się do ich zaleceń w wersji minimalnej (wiadomo, że człowieka nosi już po 3 - 4 dniach :bum: ). Jak to tłumaczył mi jeden z tatuatorów - kwestia potu wydostającego się przez skórę i mogącego wypłukać tusz oraz bakterii i soli.
Awatar użytkownika
BladeRunnerka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2018, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Oczywiście, że w przypadku świeżego lepiej sobie darować. Tatutaż powinien byc nie tyko nie wystawiany wtedy na słońce, ale i byc przykryty folią. Wyobrażasz sobie działaie potu pod taką folią?
Chcialabyś zacząc biegac, ale wstydzisz sie cellulitu? Zajrzyj na http://cellulitowo.pl/zabiegi-cellulit-zabiegi-wyszczuplajace-wybrac/
ODPOWIEDZ