Komentarz do artykułu Rusza rekrutacja do Asics Front Runners

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ale przeciez asics tez robi testy, ale pozatym robi też tę akcję.
New Balance but biegowy
PawelS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 23 maja 2006, 13:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jedna firma robi "akcję", druga otwiera ośrodek treningowy dla biegaczy. Zresztą adaś też jest moją ulubioną firmą :hej: Gdyby ośrodek był bliżej moich terenów biegowych, na pewno byłbym tam częstym gościem, bo oferta treningowa jest bardzo ciekawa. Pewnie wymagało to zainwestowania sporo większych pieniędzy, ale skutek prawdopodobnie też będzie znacznie lepszy :hejhej:
Awatar użytkownika
ragozd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 623
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:35
Życiówka na 10k: 34:57
Życiówka w maratonie: 2:45:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja tam większych nadziei nie mam, filmiku nie oglądałem, ale aplikację (z problemami) złożyłem. Kurtkę i buty Asicsa mam, znajomą Frontrunerkę również ;)
www.facebook.com/WarszawskiScyzoryk - mistrz Polski i vicemistrz dzielnicy :)
M45 PB: 5km 17:10, 10km 34:57 HM 1:16:34 M 2:45:28
PawelS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 23 maja 2006, 13:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Piotr-Fit pisze:
Rycho pisze:Trochę tego nie trybie. Nie wyjdę na trening, bo nie mam asicsa na sobie,a nuż się trafi jakiś dobry kolega, który zrobi mi fote i wrzuci na facebooka bez oznaczenia, że biegam w swojej ulubionej marce.
właśnie, to jeden z powodów, dla których zniechęcają mnie takie akcje. Biegam w kilku markach, bo je testuję i lubię różnorodność.

PawelS
". Zupełnie czym innym byłoby zainwestowanie w treningi grupowe połączone z prezentacjami/testami sprzętu (coś w stylu treningów organizowanych parę lat temu przez firmę z "klamką"), albo dalsze rozszerzenie projektu MyAsics"
bo niektórzy patrzą na korzyści biegaczy, te realne korzyści. Patrz np. Salomon i ich testy obuwia w kilkunastu miastach Polski w końcu rok 2016.
No więc właśnie wyłączają program MyAsics, będzie działał tylko do 30.09. Lepiej ładować kasę w celebrytów niż robić coś pożytecznego. Może nie było to jakieś super narzędzie, ale wygodne do robienia prostych planów treningowych i zapisywania treningów. Nie powiem, że się obraziłem i przestanę biegać w ich butach, ale już się zarejestrowałem na runalyze i zniknie pretekst do regularnego zaglądania na ich stronę :bum:
ODPOWIEDZ