Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2246
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2020, 09:57 przez Ryszard N., łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2246
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Uwielbiam czytać jak ten czy ów próbuje udawać, że on to nie ma poglądów i jego komentarze są absolutnie a polityczne i wiadomo, obiektywne a jak już te poglądy ma to wiadomo, jedynie słuszne. Osobiście w ramach swoich poglądów ( wiadomo, Jarek i jego drużyna to nie są kumple z mojego puebla ) wspieram finansowo RNŚ. Fajni ludzie, fajna muzyka. Czegoś słucham, czegoś nie,...normalnie jak w przypadku innych mediów.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4671
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Słuchałem trochę RNŚ (audycje poranne i próbne loty)i jakoś tak sobie. Na plus że wzięli Orłosia. Dobrze się go słucha ale mógłby unikać politycznych komentarzy. Dziennikarka która była przed nim jakoś mnie męczyła. Ciężko się ją słuchało. Próbne loty, dość ciężkie dla mnie w odbiorze. Mam wrażenie, że tam jest tendencja że im "dziwniejszą" muzykę zapodam tym będzie lepiej. Sam pomysł, żeby szukać młodych talentów, nowych twarzy dziennikarstwa uważam za super. Audycje Manna zawsze lubiłem. Muzyka jaka daje lubię.
Na minus gadka o polityce. Jak ktoś się interesuje polityką to będzie OK. Ja nie lubię polityki więc mnie to drażni. Z zapowiedzi zrozumiałem, że na antenie nie będzie polityki a jest. Dla mnie szkoda bo mi się od tej politycznej wojenki niedobrze robi i akcenty zaczynają źle wchodzić :bum: Wyobrażałem sobie, że to będzie radio z dobrą muzyką, fajnymi felietonami, wywiadami z ciekawymi ludźmi i zero polityki. Jest jak jest.
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mihumor mam wrażenie, że obalasz teorie, które wyrosły tylko w Twojej głowie, a nie w naszych postach.
Co do sukcesu RNŚ to sukces w biznesie nie mierzy się po kilku miesiącach istnienia ;) to tak btw. Ja tam się cieszę jako "prawy" z tego typu inicjatyw. Jako wolnościowiec uważam, że konkurencja (zwłaszcza finansowana dobrowolnie) wychodzi tylko na plus :)
Dla mnie oni mogą nawet mówić o LGBT i polityce 24/h dobe. Nie przeszkadza mi to zupełnie. Mamy tylko z cichym i wieloma innymi osobami beke z ich deklaracji i odbicia się tych deklaracji i ideałów w rzeczywistości. Ja czułbym się oszukany, no ale się nie czuje - nie mój cyrk i nie moje małpy :)
będzie tak frustrujace dla niezależnych
znowu sobie tworzysz teorie, którą później próbujesz obalić. Póki nie idą z tego podatki, a dobrowolne datki (i jest to zgodne z prawem) - to ci "prawi" nie mają z tym problemu, jakkolwiek byś nie zakłamywał rzeczywistości :spoko: :spoko:
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

No komedia do kwadratu, kiedy czytam, że ci "prawi" tacy wyczuleni na uczciwość i prawość :hahaha:
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Najbardziej obawiam się wolności jaką nam zagotują środowiska tzw wolnościowców. Wolność w jedynie słusznym pakiecie dla wszystkich? Brzmi super.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Ryszard N. pisze:Osobiście w ramach swoich poglądów ( wiadomo, Jarek i jego drużyna to nie są kumple z mojego puebla ) wspieram finansowo RNŚ.
bingo
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

50latek pisze:
Ryszard N. pisze:Osobiście w ramach swoich poglądów ( wiadomo, Jarek i jego drużyna to nie są kumple z mojego puebla ) wspieram finansowo RNŚ.
bingo
Brawo, gratulacje.
khorne pisze:mihumor mam wrażenie, że obalasz teorie, które wyrosły tylko w Twojej głowie, a nie w naszych postach.
Jak dobrze czytam, to kolega odnosił się do postu cichego70, którego wypowiedzi są diametralnie różne stylem i stojącymi za tym emocjami od Twoich. Chyba więc trochę niepotrzebnie czujesz się wrzucony do jednego worka.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

pewnie, bingo, brawo,gratulacje.

Obrazek
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Człowiek honoru. Swoją drogą, straszne rzeczy dzieją się w tym radiu. Dużo gorsze od tych w mediach publicznych, gdzie np. pod twardym naciskiem prezydenta Najjaśniejszej wywalono na zbity pysk prezesa Kurskiego, żeby go po wyborach przyjąć go z powrotem.
Nie widzę tylko powodu, dlaczego miałbym się tym emocjonować bardziej niż szopkami w mediach publicznych czy narodowych, skoro na utrzymanie tych drugich przymusowo płacę, a na to pierwsze na razie nie.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2246
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:pewnie, bingo, brawo,gratulacje.

Obrazek
Dzięki Robert.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Jedliński widocznie nie zauważył, że nieopatrznie stanął na linii podziału społecznego i chciał zaciekle bronić tej pozycji. W normalnych warunkach to może i miało by sens ale tu jest trochę sytuacja zero-jedynkowa bo albo facet i jesteś na prawo od wszystkiego albo baba i jesteś lewy na maksa. Nie ma pośrodku niczego. Jak mawiają w Stanach to sytuacja gdy blisko linii rozdzielającej pasy ruchu leżą tylko martwe pancerniki. Każdy kto wyjdzie ze swojej bajki i będzie coś tab bredził, że to facet ale niby babka i takie farmazony będzie zdrajcą i basta. Na taki luksus mogą sobie pozwolić tylko goście całkiem anonimowi, których głos wszyscy mają w dupie bo tacy nawet nie mają konta na fejsie i tłumu popleczników wśród swoich folołersów. Facet więc uprawia dalej donkiszoterię w imię obrony swoich racji i swojego ego. Broni się bo jest urażony i w sumie go rozumiem jako osobę choć może takie kwestie można i powinno się załatwiać lepiej. Ale może są inne urazy i anse, inne sprawy. To dosyć polskie gdzie zawsze ważniejsze było ja i mój honor od dobra wspólnego. Teraz chłopaki co najbardziej by wszystkim pyski chcieli zamknąć prężą klaty obrońców wolnego słowa i wszelkich wolności ale bez definiowania i szczegółów tych nagle i niespodziewanie rozdawanych szczodrze dóbr. Igrzyska absurdu dla gawiedzi trwają.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Najbardziej obawiam się wolności jaką nam zagotują środowiska tzw wolnościowców. Wolność w jedynie słusznym pakiecie dla wszystkich? Brzmi super.
No tak. Lepiej faszystowsko zamknąć mordy tym, którzy mają inne zdanie od mojej najświętszej racji ;)
To właśnie różni wolnościowców od zamordystów. I właśnie tego najbardziej obawiają się ci drudzy - tego, że ktoś może mieć inne zdanie i mówić je publicznie. A przecież tak nie można, czego świetnym przykładem była 'afera' z Jedlińskim i jego myślozbrodnią. :spoko:

Świetnie jest mieć na ustach "wolność słowa" i "walkę z nietolerancją". Problem jest wtedy, gdy ci co wykrzykują te słowa walczą z wolnością słowa i tolerancją na inne niż swoje poglądy. A tak jest najczęściej. Znamiennie, że najwięcej wspólnego z 'faszyzmem', mają "antyfaszyści" ;)
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No to wszyscy obawiamy się mniej więcej tego samego. Wystarczy przejść od słów do czynów i widzieć w ludziach bardziej partnerów do rozmowy i działania niż wrogów.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Strzyczkowskiego zwolnili. Zapewne w ramach obrony "wolności słowa" i niezależności dziennikarskiej.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
ODPOWIEDZ