Teraz jest Pt, 30 lipca 2021, 13:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Bieganie.pl - Polityka prywatności

Prezentujemy najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.


Administrator

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bieganie.pl Sp Jawna zarejestrowana w Warszawie, ul. Zabłocińska 4/58, 01-697 Warszawa, KRS: 0000278099 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy XIII Wydz. Gospodarczy, REGON: 140955124

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe i co to znaczy, że je przetwarzamy?

Przetwarzaniem jest zbieranie, przechowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie, czyli faktycznie, wszystkie te czynności na forum Bieganie.pl zachodzą. Przetwarzamy Twoje dane, ponieważ zarejestrowałeś się na forum „Bieganie.pl” co jest konieczne, aby móc korzystać z większości funkcji naszego Forum.

Jakie zbieramy o Tobie informacje i które są danymi osobowymi

Informacje o Tobie są zbierane na dwa sposoby. Po pierwsze Ty nam ich dostarczasz w trakcie rejestracji. Twoje konto zawiera osobisty prawidłowy adres e-mail, który zgodnie z definicją może być (wg innych jest na pewno) daną osobową. Zawiera także inne dane niebędące danymi osobowymi, takie jak: unikalną identyfikacyjną nazwę (Twoją nazwę użytkownika), osobiste hasło używane do logowania na Twoje konto. Informacje podane dla Twojego konta na „Bieganie.pl” są chronione przez prawo dotyczące ochrony danych osobowych. Mamy prawo wymagać podania dodatkowych informacji przy rejestracji i to my ustalamy, czy podanie ich jest konieczne, czy nie. Ale w każdym przypadku masz możliwość wybrania, które informacje o Twoim koncie są wyświetlane publicznie. Co więcej, w panelu użytkownika masz możliwość włączenia lub wyłaczenia wysyłania do Ciebie automatycznie wygenerowanych przez oprogramowanie phpBB e-maili.

Po drugie, przeglądanie „Bieganie.pl” powoduje, że oprogamowanie phpBB wykonuje automatyczne czyności związane z rejestrowaniem i zapisywaniem danych. Jedną z takich danych jest adres IP, który w pewnych przypadkach może być daną osobową. Ponadto oprogramowanie tworzy kilka ciasteczek (małych plików tekstowych pobranych do katalogu plików tymczasowych na Twoim komputerze). Pierwsze dwa ciasteczka zawierają identyfikator użytkownika (zwany dalej „user-id”) i anonimowy identyfikator sesji (zwany dalej „session-id”), automatycznie przyznane Ci przez oprogramowanie phpBB. Trzecie ciasteczko zostanie utworzone, gdy przejrzysz chociaż jeden wątek na „Bieganie.pl” i jest używane żeby zapisywać, które wątki zostały przeczytane, ułatwiając Ci w ten sposób nawigację po forum.

Twoje hasło zostało zaszyfrowane jednostronnym szyfrem, więc jest bezpieczne. Mimo to, nie powinieneś używać tego samego hasła na różnych stronach WWW. Twoje hasło umożliwia dostęp do Twojego konta na „Bieganie.pl”, więc pilnuj go i nie podawaj nikomu. Jeśli je zapomniesz, użyj funkcji „Zapomniałem hasła”, która zapyta Cię o Twoją nazwę użytkownika i adres e-mail, a potem prześle nowe hasło na Twój adres e-mail.

Twoje dane przetwarzamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Zgodnie z prawem, do przetwarzania Twoich danych osobowych konieczna jest Twoja wyaźna zgoda na ich przetwarzanie.

Po co zbieramy dane osobowe, jak długo je przechowujemy i jakie są Twoje prawa

Zbieramy i przetwarzamy dane osobowe, ponieważ tak działa oprogramowanie phpBB, bez tych danych forum nie może funkcjonować, w sposób, który pozwala nam na zapewnienie dobrej jakości.

Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo jak pozostajesz użytkownikiem forum Bieganie.pl. Twoje dane będą przekazywane tylko zaufanym partnerom Administratora świadczącym na rzecz Administratora usługi hostingu, czy zbierania statystyk.

Masz prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W celu skorzystania z powyższych uprawnień należy przesłać Administratorowi odpowiednią wiadomość pocztą elektroniczną na adres redakcja@bieganie.pl.


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL