Z lenistwa, w celu zapełnienia mojego bloga ciekawym „kontentem”, drugi raz z rzędu skorzystam z permanentnego pozwolenia Stacha na zamieszczanie tu Jego tekstów i uraczę Was zapowiedzią zawodów. Zapowiedzią, której jeszcze nigdy nie było.

Na marginesie tylko dodam, że w kontekście przygotowań do Dębna – Daniels może być ze mnie dumny. Ale do meritum:

W najbliższy weekend zapowiada się epicki pojedynek na trasie Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego :woohoo: Już o godz. 7:30 w sobotę na starcie staną dwaj znani i lubiani ultra czyli Domel i Rascal, którzy stoczą bój o tytuł zimowego Króla Górskiego Ultra, niech wygra lepszy :ok:
Dla przypomnienia Rascal to w ostatnim czasie zawodnik który obecny jest na ustach biegowego Szczecina, poprzednie tygodnie, starty i kolejne głośne sukcesy udowodniły, że dobrze przepracowal zimę. Zaskakujące dla niektórych mogą być jego metody przygotowania do biegów górskich, w trakcie których biega po płaskim ale jak przytacza znany konsultant ultra dr Fenix „w każdym szaleństwie jest metoda”.
Po drugiej barykady stronie Domel, który zdażył już wielokrotnie pokazać, że ultra plus górki to jego bajka. Mieszkaniec wysokogórskich rejonów Szczecina, sam zwykł mawiać „wszędzie mam pod górę”. Jego treningi i „produkowane” przewyższenia robią wrażenie!
Zapraszamy do kibicowania i wspierania naszych zawodników :piwo:

Dla uzupełnienia: chłopaki biegną pod szyldem TT Szczecin.

Podziel się: Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+