Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
RUSZYŁY ZAPISY NA JUBILEUSZOWĄ 10 EDYCJĘ DOZ MARATON ŁÓDŹ

Drodzy biegacze! Przed nami kolejna dziesiąta już edycja DOZ Maraton Łódź. Jak zawsze przygotujemy dla Was szybką i ciekawą trasę przebiegającą przez najciekawsze miejsca wciąż zmieniającej się i piękniejącej Łodzi.

Wierzymy, że 19 kwietnia 2020 r. padnie rekord frekwencji i ci zawodnicy, którzy jeszcze nigdy nie biegali w łódzkiej imprezie, wybiorą DOZ Maraton, tak bardzo chwalony przez biegaczy za szybką trasę i niepowtarzalną atmosferę. Meta jak co roku usytuowana będzie w Atlas Arenie, gdzie finisz zawsze jest tak wspaniałym i niepowtarzalnym przeżyciem...

Jubileuszowa edycja, to dużo niespodzianek o których będziemy informować na FB i stronie www imprezy. Mamy dla Was też kolejną propozycję w programie. Biegacze, którzy jeszcze nie czują się na siłach, aby pokonać królewski dystans, a 10 km to trochę za mało - mogą zmierzyć się z dystansem półmaratonu biorąc udział w dwuosobowej sztafecie. Co więcej zawodnicy startujący w takiej 2-osobowej drużynie Half&Half Maraton, oprócz sklasyfikowania w swoim zespole, mogą rywalizować o zwycięstwo indywidualne - na 21,097 km!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na nowej stronie DOZ Maraton Łódź w regulaminach poszczególnych biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.