Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
„Młociny kilometry”  - Aktywnie i charytatywnie

Ciekawa biegowa propozycja dla warszawiaków i odwiedzających stolicę w najbliższym tygodniu. New Balance w nowo otwartym salonie w Galerii Młociny zaprasza w dniach 20-27.09 do zabawy, której stawką są wybiegane rabaty oraz konkretne wsparcie dla Fundacji SYNAPSIS.

Profesjonalni doradcy czekają na wszystkich chętnych w nowym salonie sportowym New Balance w Galerii Młociny w Warszawie. Przygotowana jest tam bieżnia, na której można wybiegać pomoc dla podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Jak to zrobić? Każdy odwiedzający sklep może spróbować swoich sił na dystansie 1 km. Ten kilometr przekłada się na 10 zł dla potrzebujących. W zabawie chodzi więc i o aktywizację gości galerii, i o wspólne świadome działanie charytatywne.

Co więcej, każdy, kto tego dokona, może liczyć na minimum 30% zniżki na produkty NB z linii Sport. O szczegółach przedsięwzięcia mówi Robert Leszczyński, dyrektor marketingu sportowego New Balance:

- Nasza marka kojarzona jest z niestandaryzowanymi akcjami marketingowymi. Od wielu lat dbamy o to, by nasz sprzęt dla biegaczy produkowany był na najwyższym poziomie. Nie ukrywam, że chcemy pochwalić się naszym nowym salonem - nie wszyscy wiedzą, że mamy w nim specjalistyczne produkty dla biegaczy, świetną ekipę doradców wywodzących się z biegów ultra i zaawansowaną aparaturę do doboru obuwia biegowego. Dementuję pogłoski, jakoby w nazwie naszej akcji był błąd (śmiech). Będziemy wspólnie „młócić" kilometry w Galerii Młociny!

Przez najbliższe 7 dni, w godzinach 14.00-20.00 swoje kilometry dla Fundacji SYNAPSIS wybiegają m.in. Małgorzata Socha, Basia Kurdej Szatan, Flip Chajzer, Bartek Olszewski (warszawskibiegacz.pl), Krzysztof Jankes Jankowski. Każdy uczestnik akcji może oprócz 30% zniżki zapracować własnym tempem na dodatkowy rabat.

- Mamy jeszcze jedną zachętę dla tych doświadczonych, ale i takich, którzy nie próbowali biegać na długich dystansach. Dodatkowy rabat związany jest z tempem pokonania kilometra próby. Jeśli będzie to np. 12 km/h, to dodamy do 30-procentowej zniżki jeszcze 12% - czyli w sumie wyjdzie 42% mniej za nasz sprzęt z linii Sport. Ja z moją życiówką w czasach, gdy byłem dużo szybszy i nieco młodszy, mógłbym pokusić się o 24% dodatkowej zniżki - żartuje Leszczyński.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił w ramach akcji "Młociny kilometry"!
20-27.09.2019 r., godz. 14.00-20.00
Salon New Balance, Galeria Młociny (Warszawa ul. Zgrupowania AK „Kampinos" 15)

Szczegóły wydarzenia na Facebookum__ociny_akcja.jpg