Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Ostatnie dni zgłoszeń online na Hard Dog Race

Kończy się okres zgłoszeń online do wielkiego ścigania na 6 nóg i 2 serca. Hard Dog Race już 1 czerwca zamieni tereny OSiR Góra Kamieńsk pod Bełchatowem w wielki tor przeszkodowy dla każdego chętnego duetu: człowieka i psa.

Zgłoszenia online do niezwykłej imprezy trwają do 25 maja b.r. do północy. Można ich dokonać na stronie www.harddograce.pl/zgloszenia. Do wyzwania będzie można się, ale tylko w miarę wolnych miejsc, zgłosić również na miejscu w dniu zawodów.

Przypominamy, że Hard Dog Race to zabawowa forma rywalizacji, będąca kombinacją biegu oraz pokonywania przeszkód w terenie. W formule Base na uczestników czeka  6 kilometrów niespodzianek, a więc przeszkód wodnych, opon, nawet błota. W ich pokonaniu chodzi bardziej o zgranie, współpracę na linii człowiek-pies, niż o umiejętności czysto biegowe. Oprócz zawodów dla dorosłych, w związku z Dniem Dziecka serdecznie zapraszamy małoletnich do udziału w formule Junior - gdzie na trasie 2 km również mogą sprawdzić się ze swoimi pupilami.

Zachęcamy do obejrzenia nowego filmu promującego te niezwykłe zawody i zapraszamy do zapisów!Więcej informacji oraz regulamin zawodów znajdują się na stronie www.harddograce.pl.