Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Szost i Gapiński: Dwa maratońskie światy - Podcast #22

Szost i Gapiński: Dwa maratońskie światy - Podcast #22

Szost i Gapiński: Dwa maratońskie światy - Podcast #22

Tym razem mamy dwóch gości naszego podcastu. Obydwaj uważają się (już) za maratończyków, ale reprezentują dwa odmienne podejścia do treningu. Jeden traktuje bieganie jak konieczną pracę i nie zawsze potrafi cieszyć się bieganiem. Drugi próbuje różnych dyscyplin sportu, a na zawodach oraz treningach podziwia często piękne widoki wokół. Zarówno pierwszy, jak i drugi wezmą w weekend 26-27 września udział w wirtualnej odsłonie 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego. Zapraszamy na rozmowę z rekordzistą Polski na 42.195 km - Henrykiem Szostem oraz szefem internetowego radia sportowego Weszło FM - Kamilem Gapińskim.

Panowie przyznają się do swoich maratońskich traum i próbują spojrzeć na świat wyczynowy oraz amatorski z przeciwnych biegunów. Kamil opowiada o względności czasu, nudzie, ale i długonogich blondynkach oraz imprezowiczach na trasie zawodów. Henryk o szalonych samurajach, utratach świadomości na igrzyskach, również o pożądanej samotności długodystansowca.

Rozmowę prowadzi Kuba Wiśniewski. Życzymy dobrego odsłuchu.

Kliknij we wtyczkę SOUNDCLOUD poniżej, by odsłuchać.