Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Adam Kszczot na wysokości - Podcast #8

Adam Kszczot na wysokości - Podcast #8

Co go wzrusza i rusza w bieganiu? Gdzie znajduje się obecnie ze swoim treningiem? Jak poradził sobie z pandemią? Jak wygląda w praktyce jego współpraca z trenerem Tomaszem Lewandowskim? Ile mu trzeba, by pobiec 1:44? Kiedy wystartuje w kolejnych zawodach? Gościem kolejnego z naszych podcastów jest Adam Kszczot.

Wicemistrz świata, absolutny dominator mistrzostw Europy i jeden z najlepszych obecnie 800-metrowców na Ziemi opowiada nam też o tym, jak dokręca do pełnych kilometrów na treningach, o swoich motywacyjnych wystąpieniach, o trudnych decyzjach World Athletics, o przekładaniu igrzysk oraz o tym, jak czasem puszczają mu nerwy.

Adam jako pierwszy gość podcastów Bieganie.pl zostaje też poddany działaniu przerywanej hipoksji panującej w naszej nowej redakcyjnej siedzibie... Dowiedzcie się, jak poradził sobie z pekielnie ciężką "Ankietą na wysokim poziomie" i jakie upokarzające zadanie zgodził się wykonać!

Gospodarzami tego podcastu są Kuba Wiśniewski i Kuba Pawlak.

Życzymy dobrego odsłuchu.

Kliknij we wtyczkę SOUNDCLOUD poniżej, by odsłuchać.