Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zimowy trening z najlepszymi!

Zimowy trening z najlepszymi!
Jeżeli istnieje przepis na biegowy sukces, on zna go na pewno. Już w czwartek, specjalnym gościem cyklu treningów  adidas „Zimowe Wyzwanie #‎climaheat” będzie Tomasz Lewandowski - trener medalistów Mistrzostw Świata. Zadbaj o swoją formę biegową i zapomnij o niskich temperaturach podczas „Zimowego Wyzwania #climaheat”, Dołącz do tysiąca warszawskich biegaczy i wspólnie pokażmy , że zima nie przestajemy. Zatrzymaj ciepło, pokonaj chłód, z #climaheat! 

W najbliższy czwartek, 11.12, gościem specjalnym cyklu treningów będzie Tomasz Lewandowski - szkoleniowiec polskiej kadry lekkoatletów. Wraz z główną prowadzącą, Julitą Kotecką przygotują zestaw ćwiczeń na siłę biegową.

Trening zakończy się w kawiarni przy gorącej herbacie, podczas której będzie można nawiązać biegowe przyjaźnie i porozmawiać z Tomkiem o swoich sukcesach i dylematach.

Widzimy się 11 grudnia o 18:45 na warszawskiej Agrykoli.

Earn your summer body and fitness!