Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Raport 15 i Konkurs

Raport 15 i Konkurs
Co tydzień dokumentujemy co dzieje się w przygotowaniach zawodnika amatora Maćka Żyto do maratonu w Barcelonie 11 marca. Oto przedostatni raport i komentarz z treningu, dotychczas ukazały się:
Adam Klein


Wyjątkowo nie będzie raportu od Maćka. Ustaliliśmy, że nie będzie na razie czytał forum żeby się jakoś nie fokusować na niepotrzebnych rzeczach.

Maraton zbliża się wielkimi krokami. Powinienem opisać jak to u Maćka wygląda i dlaczego tak a nie inaczej. Ten tapering nie jest na pewno typowy, mogę powiedzieć, że autorski. Jak widzicie Maciek biega relatywnie mało, 65 km w mijającym tygodniu. Przed maratonem jeszcze pewnie ze 30. Nie znaczy to jednak, że się opierdziela. Staram się utrudniać mu jakoś jego sportowe życie. ;) Nie napiszę jednak dziś co dokładnie robi bo nie chcę musieć dyskutować o przyjętych rozwiązaniach. Jestem gotów dyskutować PO biegu. Gdybym opisał to dzisiaj, to musiałbym nie tylko tłumaczyć się ale i zastanawiać, czy na pewno nie zrobiłem błędu. Wszystko wyjaśni się 11 marca.

KonkursZapraszamy was wszystkich jednak do ankiety, wypełniając którą zyskujecie szanse wygrania butów HOKA. Zwycięzca będzie miał do wyboru kilka modeli. Zwycięzcą będzie ta osoba, której względny błąd będzie najmniejszy, jeśli błąd dwóch osób będzie równie mały, bierzemy pod uwagę czas oddania głosu. Jeżeli ktoś odda więcej niż jeden głos, bierzemy pod uwagę głos oddany później. Głosować można do soboty 10 marca do godziny 22:10.