Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Biegacze wegetarianie proszą o pomoc - ankieta
Wychodząc na przeciw problemom biegaczy, ale także organizatorów imprez biegowych chcielibyśmy przeprowadzić ankietę na temat preferencji żywieniowych osób startujących w zawodach. 

Reprezentujemy klub Vege Runners, więc sama nazwa klubu wskazuje już nasze preferencje żywieniowe. Zgłaszają się do nas jednak osoby z innych klubów, którzy też tak jak my chcieliby, aby organizatorzy brali pod uwagę obecność wegetarian na zawodach.

Wegetarianie i weganie, ale także zawodnicy czy to na diecie bezglutenowej czy z religijnymi restrykcjami odnośnie diety bardzo często maja problem z  posiłkiem zapewnionym przez organizatora zawodów (przeważnie muszą z niego zrezygnować).

Nie potrzebujemy tutaj dyskusji na temat najlepszej diety, ale ankiety z dużą próbą, której wyniki będą cenną wskazówką dla organizatorów biegów (co pośrednio powinno przełożyć się na zawodników) oraz zapewne ciekawą statystyką do analizy.

ANKIETA ZAKOŃCZONA, DZIĘKUJEMY ZA ODDANY GŁOS