Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Lutowy obóz bieganie.pl zakończony

Zakończył się drugi zimowy obóz biegowy Bieganie.pl z Grzegorzem Gajdusem. Poniżej - podsumowanie.

 

gj.jpg

 Trenerzy Grzegorz Gajdus i Krzysztof Janik


Pogoda nas nie rozpieszczała, duże opady śniegu skutecznie utrudniały swobodne poruszanie się po górach, a wejście w nasze ulubione rejony gór Izerskich okazało się niemożliwe. Na szczęście inne trasy były dobrze przygotowane i można było spokojnie realizować założenia treningowe.

W trakcie obozu staraliśmy się:
- realizować cykl treningowy trzymając się zasady dwóch treningów dziennie: jednego stricte biegowego i jednego sprawnościowo-siłowego. Zdarzały się oczywiście odstępstwa, kiedy ze względu na trudy długiego treningu był tylko jeden, a drugi był w formie regeneracji w saunie.

- każdego dnia prowadzone były wykłady, dotyczące najważniejszych aspektów biegania. Każdy z nich zakończony był częścią integracyjną :)

Uczestnicy mieli możliwość przetestowania najnowszych urządzeń służących do pomiarów parametrów treningu, praktycznie wszystkich najnowszych modeli wiodących firm: Polar RCX5, Suunto t6, Garmin Forerunner 610, Timex Run Trainer i Global Trainer, Nike + GPS Watch.


Niektórzy testowali biegową kaburę :)


Odbyła się także prezentacja najnowszej kolekcji Adidas Performance.

 

adi.jpgPoniżej krótka relacja filmowa z lutowego obozu wraz z deklaracją Grzegorza Gajdusa (nagraną w styczniu) :)
Poniżej relacja z ostatniego dnia obozu.

 

Ostatni.jpg


Tym miłym akcentem zamykamy historie pod tytułem zimowe obozy i serdecznie zapraszamy na letnią odsłonę obozów Bieganie.pl - LATO 2012, poniżej baner odsyłający do oferty obozowej.


540.jpg