Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Przeżyjmy to raz jeszcze, letnie obozy bieganie.pl okiem kamery
Udało się nam w końcu zmontować trzy filmy będące podsumowaniem tego co działo się na naszych letnich obozach z Grzegorzem Gajdusem w Szklarskiej Porębie. Filmy mają dosyć podobny scenariusz, kręcone są w tych samych miejscach (trzy turnusy miały taki sam program) i wiemy, że będą atrakcyjne dla relatywnie niedużej grupy naszych czytelników, głównie tych, którzy są na filmach obecni i ich rodzin.

Ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć co działo się latem w Szklarskiej Porębie to te filmy jakoś to podsumowują. Dla widzów chcących dowiedzieć się, na którym z filmów jest treść będąca ciekawa nie tylko dla uczestników obozu to prawdopodobnie będzie to film drugi, gdzie prezentujemy unikalną na skalę światową metodę monitorowania intensywności wysiłku (nie tempo, nie tętno, nie stężenie kwasu mlekowego) oraz spotykamy trenującego w górach Krzysztofa Żebrowskiego, jednego z czołowych polskich milerów, mającego bardzo dobry sezon.


Obóz 22-28 lipca, czas trwania filmu: 17:52


Obóz 28 lipca - 4 sierpnia, czas trwania filmu: 21:05, wersja HD


Obóz 4 sierpnia - 11 sierpnia, czas trwania filmu: 15:22