Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Najszybszy Dzień na Ziemi okiem kamery


28 sierpnia na całym świecie celebrowano NAJSZYBSZY DZIEŃ NA ZIEMI. Także w Polsce, a konkretniej - w Warszawie, na terenie Plaży Wilanów. Dzięki firmie PUMA, która stała za organizacją wydarzenia każdy miłośnik biegania mógł wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju imprezie biegowej.

Termin nieprzypadkowo pokrywał się z Mistrzostwami Świata w Lekkoatletyce w Daegu. Tego dnia odbywał się m.in. finał sprintu, którego niekwestionowaną gwiazda jest Jamajczyk Usain Bolt - twarz marki PUMA. Mimo, że nie spełnił on pokładanych w nim oczekiwań (falstart i w efekcie - dyskwalifikacja) Najszybszy Dzień można z całą pewnością zaliczyć do udanych. Wszystko dzięki sprawnej organizacji, atrakcyjnej formule i... Yohanowi Blake'owi, który pod nieobecność wielkiego faworyta zdobył dla Jamajki złoty medal na 100 m. To się nazywa godne zastępstwo!

Przez niemal cały dzień na terenie Plaży odbyło się kilkanaście biegów na dystansie jednej mili, w tym m.in. bieg w bikini, czy bieg w krawacie. Na najszybszych czekały atrakcyjne nagrody, zazwyczaj buty PUMA Faas. Ponadto, fani reggae mogli posłuchać "na żywo" koncertu kapeli Starguard Muffin, miłośnicy dobrego jedzenia - uczestniczyć w darmowych poczęstunkach, gier video - pograć na Playstation Move, a piłki nożnej - zobaczyć i poznać swoich idoli. Bo do miasteczka licznie przybyło wielu celebrytów, w tym czołowi polscy piłkarze.

Jak to wszystko naprawdę wyglądało? Odpowiedź poniżej, w materiale video i fotorelacji!