Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Wygraj książkę Waga Startowa

Wygraj książkę Waga Startowa
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania jest 5 książek Matta Fitzgeralda pt. "Waga Startowa". Jeśli chcecie wygrać książkę, macie czas na zgłoszenie swoich dzieł do 12 stycznia do godziny 21:00. Poniżej - zasady:1. Udział w konkursie wziąć może każdy
2. Chcąc mieć szansę wygrania książki, należy ułożyć przynajmniej dwuwersowy wierszyk mówiący o tym, jak ważna jest odpowiednia waga w bieganiu - i wkleić go na bieganie.pl w TYM wątku (w poniższym wątku na forum dyskusyjnym).
3. Uczestnicy (bez względu na wynik konkursu) zgadzają się na późniejsze opublikowanie swoich prac na portalu bieganie.pl
4. W konkursie jest do wygrania 5 książek. Otrzyma je tych 5 osób, które zbierze największą liczbę głosów.
5. Głosować na autorów mogą użytkownicy portalu bieganie.pl ale tylko Ci, którzy  zarejestrowani byli na bieganie.pl nie później niż 10 stycznia o godzinie 18:45. Głosowanie odbywa się w TYM wątku. Głosowanie odbywa się do 12 stycznia do godziny 22:00.
6. W sprawach nieuregulowanych decyduje redakcja Bieganie.pl