Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Kalendarz Biegowy dostępny jako aplikacja mobilna!

Kalendarz Biegowy dostępny jako aplikacja mobilna!

Kalendarz Biegowy od teraz dostępny na telefony z Androidem

Mamy przyjemność zaprezentować naszym użytkownikom narzędzie, na które długo czekaliśmy - aplikację mobilną, która pozwoli na wyszukiwanie zawodów biegowych organizowanych w okolicy. Aplikacja Kalendarz Biegowy dostępna jest dla systemu Android.

Aplikacja powstała we ścisłej współpracy z serwisem KalendarzBiegowy.pl. Oznacza to, że wszystkie informacje na temat biegów pochodzą z naszego kalendarza. 

Głównym celem aplikacji jest możliwość odkrywania znanych wam, jak i nowych, imprez biegowych odbywających się w bliższej (bądź dalszej) okolicy waszego miejsca pobytu. Jest to możliwe dzięki wyświetlaniu wszystkich biegów na mapie kraju, co znacznie ułatwia rozeznanie się w okolicznych wydarzeniach.

Pobierz aplikację i sprawdź gdzie możesz wystartować w najbliższym czasie:

google_play.png

Funkcje aplikacji:

  • wyświetlanie imprez biegowych na mapie kraju,
  • filtrowanie wyświetlonych imprez wg rodzaju biegu i daty,
  • wyświetlanie informacji szczegółowych o wybranej imprezie (dystanse biegów, godziny rozpoczęcia itp.),
  • dodawanie imprez do kalendarza w telefonie

Aby skorzystać z tej ostatniej funkcji należy wybrać imprezę na mapie, kliknąć w nią i następnie w widoku szczegółowym ponownie kliknąć na ikonkę daty z widocznym plusikiem.

data.png

W tej chwili aplikacja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników z urządzeniami działającymi w systemie Android. Wkrótce jednak powinna pojawić się także wersja na iOS.

Twórcą aplikacji jest firma KISS digital.