Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
KIERUNEK KENIA - INTRO

KIERUNEK KENIA - INTRO

Marcin Lewandowski nasz czołowy obecnie 800metrowiec pojechał do Kenii ze swoim trenerem (i bratem) Tomkiem Lewandowskim. Wyjechali aby przez trzy tygodnie mieszkać i trenować z Mistrzem Olimpijskim z Pekinu Wilfredem Bungei. Postaramy się co jakiś czas dostarczyć naszym czytelnikom informacji o tym jak przebiega ich pobyt w Kenii.kenia_podsumowanie270.jpg
Fund Rising - pokazał nam, że Kenijczycy to naród życzliwych ludzi, naród ludzi wprawdzie tęskniących za lepszym jutrem, za bogatą Europą, ale naród szczęśliwy mimo swojej biedy, mimo setek problemów w codziennym życiu.

fund_270.jpg
Konkurs - kto jest na zdjęciu ? Oto rozwiązanie naszego konkursu. Jeden czytelnik (Pan Żylski) podał prawidłowo pięć nazwisk i on wygrywa nagrody.

kenia_konkurs_2702.gif
Chcecie wiedzieć jak się organizuje maratony w Kenii? Przeczytajcie w relacji braci Lewandowskich: "Zawodnicy biegli w wielkim upale, po asfalcie, niektórzy w obawie o życie poboczem, po trawie, chaszczach, bo po ulicy jeździły w dwie strony samochody, ruch nie został wstrzymany.
kenia_270_1.jpg
O treningu, nawadnianiu oraz odpowiedzi na pytania

drogadokenii_2_270.jpgMarcin i Tomek donoszą z Kenii: pierwsze dni po przyjeździe, pierwsze treningi wśród plantacji herbaty.

1relaacja_270_mid.jpg
Marcin Lewandowski nasz czołowy obecnie 800metrowiec wyjechał do Kenii ze swoim trenerem (i bratem) Tomkiem Lewandowskim. Wyjechali aby mieszkać i trenować z Mistrzem Olimpijskim z Pekinu Wilfredem Bungei. Postaramy się co jakiś czas dostarczyć naszym czytelnikom informacji o tym jak przebiega ich pobyt w Kenii. Jeśli macie jakieś pytania do Tomka lub Marcina - możecie zadać na forum - w miarę możliwości, dostępu do internetu postarają się przysłać odpowiedź.

zbungei_rozmowa1.jpg 1_one1.jpg
z_tomkiem_rozmowa1.jpg
Sylwetka Wilfreda Bungei na podstawie magazynu SPIKES

Rozmowa z Tomkiem Lewandowskim na dwa dni przed wylotem do KeniiPRZECZYTAJ TAKŻE
odwochtakich.jpg
powerade_log.gif
Wywiad z braćmi Lewandowskimi z 2008 rokuPrzykłady tego co do tej pory pisaliśmy o Kenii znajdziecie tu