Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Z New Balance na maraton w Londynie - konkurs

Z New Balance na maraton w Londynie - konkurs

Wśród popularnych majorsów, czyli ligi największych maratonów świata, Londyn od lat świeci pełnym blaskiem. To tam będzie w tym roku ścigać się Eliud Kipchoge i Kenenisa Bekele. To tam ponad 40 tysięcy biegaczy amatorów będzie przeżywało swoją wielką maratońską przygodę. Dostać się na imprezę 26.04 jest piekielnie trudno. Tym bardziej warto wziąć udział w konkursie organizowanym przez New Balance i powalczyć o podróż do Londynu, sprzęt biegowy oraz pakiet startowy na tegoroczny Virgin Money London Marathon!

"POJEDŹ Z NEW BALANCE NA VIRGIN MONEY LONDON MARATHON" - to konkurs sponsora sprzętowego największych maratonów świata, który rozpoczął się 7 stycznia. Jego stawką jest udział w tegorocznej edycji legendarnego już maratonu w Londynie. New Balance do pakietu startowego dorzuca... przelot oraz sprzęt biegowy z najwyższej półki!

Są takie 3 nagrody główne, oprócz tego przewidziano 5 nagród II stopnia - butów biegowych New Balance - które powędrują do dodatkowej piątki finalistów.

Uwaga! Proste zadanie konkursowe trzeba wykonać najpóźniej do 14 stycznia włącznie (do godziny 23.59).


Jak walczyć o nagrody?

  1. Należy udzielić rozbudowanej odpowiedzi (maksymalnie 1500 znaków) na konkursowe pytanie: "Przekonaj nas w kilku zdaniach, czemu to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w London Marathon."
  2. Dołączyć swoje zdjęcie (rozmiar maks 4MB) dokumentujące trening biegowy

Wszystko odbywa się na dedykowanej platformie konkursu, a warunkiem uczestnictwa jest zaakceptowanie jego REGULAMINU.

Nie ma niepoprawnych czy wzorcowych odpowiedzi. Jury konkursowe wyłoni laureatów spośród autorów najbardziej kreatywnych tekstów i zdjęć. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 stycznia b.r. na stronie konkursu.

Zapraszamy więc do emocjonującej zabawy na dedykowaną platformę: "POJEDŹ Z NEW BALANCE NA VIRGIN MONEY LONDON MARATHON"