Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Ciekawe koszulki na półmaratonie w Szczecinie
Bardzo ładne i ciekawe koszulki będzie można otrzymać startując w sierpniowym półmaratonie w Szczecinie. Jak wam się podobają? Według nas należą do najładniejszych koszulek biegowych rozdawanych na polskich imprezach biegowych.

W tym roku 36 Półmaraton w Szczecinie odbędzie w nowej odsłonie. Zmienił się organizator zawodów (teraz rolę tę pełnił będzie Miejski Klub Lekkoatletyczny Szczecin we współpracy z Stowarzyszenie K2 Partners), który zaprezentował już nową trasę, nową nazwę biegu (poprzednia nazwa to Półmaraton Gryfa), nowe logo, nowych sponsorów, a teraz przedstawił niezwykle interesującą koszulkę.

Prezentacja koszulki, którą otrzymają uczestnicy półmaratonu oraz biegu na 10 km - 36. PKO Półmaraton Szczecin odbyła się z okazji Międzynarodowego Dnia Marynarza. Termin ten nie jest przypadkowy ponieważ techniczne koszulki (męska wersja z nadrukiem w odcieniu niebieskim, żeńska w czerwonym) swoim wzorem nawiązują do koszulek marynarskich. 

Informacje o biegu, który odbędzie się 30 sierpnia 2015 r. znajdziecie w naszym kalendarzu biegowym: http://kalendarzbiegowy.pl/36-pko-polmaraton-szczecin oraz na stronie organizatora: http://halfmarathon.szczecin.pl/

A waszym zdaniem która koszulka zasługuje na miano najładniejszej koszulki polskich biegów?