Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

MŚ w Osace - 1500m

Mistrzami Świata na dystansie 1500m zostali Amerykanin Bernard Lagat oraz reprezentantka Bahrajnu Maryam Yusuf Jamal. Nasza najlepsza zawodniczka - Lidia Chojecka...

MŚ w Osace - 800m

Najlepsi w Osace na dystansie 800 metrów okazali się reprezentanci Kenii: Janeth Jepkosgei i Alfred Yego Kirwa. Pokonali oni w swoich biegach wielu utytułowanych zawodników.

Są jeszcze rezerwy - wywiad z Radkiem Dudyczem

Wywiad z Radkiem Dudyczem: "-Jasiu Huruk przy wzroście 178cm ważył 62kg, ja przy 180cm - 64kg. Ja mam konstrukcję drobnokościstą, stąd takie wrażenie. Ale zdecydowanie...

Paweł Ochal - Like a Hero

Wywiad z Pawłem Ochalem przeprowadzony latem 2006: "Like a Hero Bonnie Tyler słuchałem przed Mistrzostwami Europy przez 7 godzin. Musisz sobie znaleźć jakiś sposób, sygnał,...

Mistrzostwa Polski na 10000m

Bieg kobiet to był teatr jednego aktora - Lidii Chojeckiej, debiutującej na tym dystansie. Na szczęście w rywalizacji panów było ciekawiej i stawka była bardziej wyrównana.

Flora Londyn Maraton 2007

22 kwietnia odbyła sie kolejna edycja jednego z największych maratonów na świecie - Flora London Marathon. Na starcie pojawiła się światowa czołówka maratończyków.

111. Boston Maraton

16 kwietnia w deszczowej pogodzie odbyła się już 111 edycja Maratonu Bostońskiego, jednego z najstarszych biegów na świecie.

Półmaraton w Bydgoszczy

Dorota Ustianowska wygrała półmaraton rozgrywany w ramach II Festiwalu Biegów Ulicznych Bydgoszcz 2007. Wśród mężczyzn zwyciężył Kenijczyk Mathew Kosgei.

Przełajowe Mistrzostwa Świata 2007

"Biegi przełajowe wróciły do domu", tak brzmiało hasło 35 edycji Przełajowych Mistrzostw Świata w Mombasie. Jak co roku nie zabrakło prawdziwych emocji i niespodzianek.

Przełajowe Mistrzostwa Polski 2007

W Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja Przełajowych Mistrzostw Polski. Zwycięzcami w kategorii seniorów okazali się Marcin Chabowski oraz Justyna Bąk.