Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Relacja na żywo z 3. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego

Relacja na żywo z 3. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego! Dowiedz się, jak przebiega walka na trasie, kto biegnie na czele wyścigu, a wkrótce po zawodach - obejrzyj barwną...

Relacja minuta po minucie z mistrzostw świata w Edynburgu!

W szkockim Edynburgu odbywają się Przełajowe Mistrzostwa Świata. Zapraszamy do śledzenia relacji z zawodów.

Wielkie ściganie w Edynburgu już w niedzielę

Edynburg gości najlepszych biegaczy na świecie, tam bowiem już w niedzielę odbędą się Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych.

Dorota Gruca druga na 8 km w Dallas

Kenijczycy Wilson Kiprotich i Rose Kosgei triumfowali w biegu na dystansie 8 km rozegranym w Dallas. Nasza reprezentantka, Dorota Gruca była druga.

Ramzi i Shami odegrają się w Pekinie?

Do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie pozostało jeszcze trochę czasu. Jednak już teraz coraz częściej dyskutuje się o faworytach i planach startowych poszczególnych zawodników.

Przełajowe Mistrzostwa Świata: Nasi juniorzy pobiegną w Edynburgu

Karolina Waszak i Krystian Zalewski będą reprezentować nasz kraj w Edynburgu podczas Przełajowych Mistrzostw Świata. Oboje awans zapewnili sobie w Kwidzynie sięgając po...

Kenijczycy gotowi do startu w Edynburgu

Po Etiopczykach swój skład na Przełajowe Mistrzostwa Świata do Edynburga ogłosili Kenijczycy. Liderami tej reprezentacji będą Joseph Ebuya i Linet Masai.

Weekendowe półmaratony w Lizbonie, Hadze i Matsue

Haile Gebrselassie i Salina Kosgei zwyciężyli w półmaratonie w Lizbonie, Patrick Makau Musyoki i Pauline Wangui w Hadze, natomiast Mara Yamauchi w żeńskim półmaratonie w...

Przełaje, Kwidzyn 2008, Galerie zdjęć

Mistrzostwa Polski w przełałajach, Kwidzyn 2008. Foto: Adam Klein, Piotr Łudzik

Wręczenie nagród w Plebiscycie czytelników bieganie.pl

Kwidzyn był miejscem gdzie skorzystaliśmy z okazji i wręczyliśmy Dyplomy i nagrody ufundowane przez Timex zwycięzcom w naszym plebiscycie dla najlepszych zawodników roku 2007.