Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Memoriał Van Damme. Bruksela 14 września 2007

Meseret Defar, poprawiła o 11 sekund nieoficjalny rekord świata na 2 mile i przy okazji ustanowiła najlepszy wynik w tym roku na 3 tys m.

Atak na rekord Świata nie powiódł się

Atak na rekord Świata na 10 tys m nie powiódł się: 14 września w Brukseli, Kennenisa Bekele planował pobić rekord świata na 10 tys m. Pobiegł 26:46, dwie sekundy przed...

Gebrselassie, Korir, Wami i O'Sullivan zgłoszeni do maratonu w Berlinie

W 34 edycji Real,- Berlin Marathon, która odbędzie się 30 września, wystartują takie gwiazdy biegu maratońskiego jak: Haile Gebrselassie i Sammy Korir wśród mężczyzn oraz...

Gharib, Limo i Rutto pobiegną w Chicago

Jaouad Gharib, Felix Limo i Evans Rutto będą pierwszoplanowymi postaciami w 30 edycji LaSalle Bank Chicago Marathon. Poza nimi zaprezentowano 7 innych biegaczy.

43. Palio città della Quercia w Rovereto

We włoskiej miejscowości Rovereto odbył się ostatni z mityngów zaliczanych do World Athletics Tour: 43. Palio città della Quercia.

Craig Mottram: byłem kontuzjowany

Australijczyk Craig Mottram w końcu zdradza nam informację, na temat tego, co było przyczyną jego słabego występu w biegu finałowym na 5000m podczas mistrzostw świata w Osace.

Wywiad z Markiem Troniną i Konferencja Flora Maratonu Warszawskiego

Wywiad z Markiem Troniną i Konferencja Maratonu Warszawskiego. Na konferencję zaproszono przedstawicieli głównych sponsorów. My pozwolimy sobie zaprezentować jeszcze wywiad...

Martin Lel i Rodgers Rop wystartują w Nowym Jorku

Byli zwycięzcy maratonu w Nowym Jorku Martin Lel i Rodgers Rop 4 listopada ponownie wezmą udział w tym jednym z największych maratonów na świecie. Walczyć będą o wygraną w...

INTERSPORT Gugl-Meeting w Linz

W austriackim mieście Linz odbył się mityng lekkoatletyczny INTERSPORT Gugl-Meeting. W biegu na 3000m z przeszkodami wystąpił Tomasz Szymkowiak.

Paula Radcliffe wraca do biegania po urodzeniu dziecka

Rekordzistka świata w biegu maratońskim - Paula Radcliffe wraca do biegania po ponad 21 miesięcznej przerwie spowodowanej narodzinami córki Isly.