Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Plebiscyt 2008 - Regulamin

Regulamin Plebiscytu na Najlepszego Biegacza/Najlepszą Biegaczkę w Polsce w 2008 roku według redakcji bieganie.pl

Zatopek Classic mityng - Melbourne, Australia

Collis Birmingham i Melinda Vernon zostali dziś mistrzami Australii w biegu na dystansie 10000m. Mistrzostwa rozegrano w ramach 41 edycji mityngu Zatopek Classic.

Londyn: Lel spróbuje wygrać po raz trzeci

Kenijczyk Martin Lel zapowiedział, że po raz kolejny weźmie udział w kwietniowym maratonie w Londynie. Jego głównym celem jest oczywiście wygrana i zrównanie się w ilości...

Maraton w Honolulu

Etiopczyk Ambesse Tolosa z wynikiem 2:17:26 i Rosjanka Alevtina Biktimirova z czasem 2:33:07 zwyciężyli w 35 edycji maratonu w Honolulu.

Rozmowa z Mirosławem Barszczem, trenerem Danuty Urbanik

Krótka rozmowa z Mirosławem Barszczem, trenerem srebrnej medalistki Mistrzostw Europy w biegach przełajowych - Danuty Urbanik.

Relacja z Mistrzostw Europy w biegach przełajowych - Toro (Hiszpania) 2007

Srebro Danuty Urbanik i brąz Katarzyny Kowalskiej oraz dwa medale w klasyfikacji drużynowej młodzieżowców to dorobek naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Europy w...

Gebrselassie wygrywa w Heerenberg

Rekordzista świata w maratonie, Etiopczyk Haile Gebrselassie zwyciężył w biegu na 15km, rozegranym 2 grudnia w holenderskiej miejscowości Heerenberg.

Nasi juniorzy na Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych

Daniel Babiarz, Artur Olejarz, Dawid Szewczyk i Krystian Zalewski to zawodnicy, którzy reprezentować będą nasz kraj w biegu juniorów na Mistrzostwach Europy w biegach...

Weekendowe maratony

W ostatni weekend odbyło się kilka biegów maratońskich, m.in. maratony w Fukuoce, Mediolanie, Singapurze i Szanghaju. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami z tych imprez.

Bieg Mikołajkowy w Jarosławcu - relacja

Bieg Mikołajkowy w Jarosławcu to jedna z nielicznych grudniowych imprez biegowych na Pomorzu. Cieszy się więc niezłym powodzeniem.