Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Magda M

Magda M

Magda M - plan specjalny.
Św. Mikołaj
23-12-2007

Natchnieniem do stworzenia tego Planu był serial Magda M w którym scenarzyści postanowili że główni bohaterowie będą biegać. Jako że seriale kształtują gusta, a bieganie.pl stara się być w głównym nurcie, przedstawiamy tutaj oficjalny Plan wg zasad prezentowanych w serialu, aby nawet widzowie Magdy M (na przykład Ci, którzy nie widzieli tych biegowych odcinków), znaleźli u nas coś dla siebie..


Cel

Pokazanie, że tak też można biegać oraz wprowadzenie do rozciągania.


Warunki wstępne

Kup ładne sportowe ubrania, mniejsza o to czy praktyczne.

Kup lekkie ciężarki fitnes.

Możesz kupić także iPoda – to znacznie podniesie efekt treningu.

Znajdź jakieś ładne, modne uczęszczane miejsce w mieście, ewentualnie elegancki park.

Jeśli ktoś chciałby realizować program Magda M w wersji Pro to powinien dodatkowo kupić monitor pracy serca z najwyższej półki (Polar, Suunto, Garmin, Timex)


Intensywność

Nie monitorujemy intensywności. W wersji Pro wskazane jest spoglądanie na monitor ale nie powinniśmy sugerować się jego wskazaniami (jeśli go w ogóle włączyliśmy).


Opis treningu

W dniu treningu podjedź samochodem na z góry wybrane miejsce.

Załóż ciężarki na ręce, jeśli masz iPoda zawieś na szyi.

Spróbuj przebiec chociaż 400 metrów.

Następnie zatrzymaj się i długo rozciągaj.

Dodatkowym atutem może być zorganizowanie sobie butelki z napojem izotonicznym w miejscu w którym skończysz bieg. W trakcie rozciągania możesz rozmawiać przez telefon, a jest to nawet wskazane.