sklep ze wszystkim czego potrzebujecie

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Ruda
Ekspert/fizjoterapia
Posty: 432
Rejestracja: 17 lis 2006, 18:48
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:20
Kontakt:

Nieprzeczytany post

www.ortoreh.pl sklep internetowy ze sprzętem i artykułami rehabilitacyjnymi, sportowymi, medycznymi.Oferujemy produkty wiodących na rynku firm, bez wychodzenie z domu! Taniej niż w sklepie stacjonarnym!
Wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową www.ortoreh.pl , lub zadzwonić do konsultanta i zamówić wybrany produkt. Wybrane artykuły dostarczymy w ciągu kilku dni kurierem lub za pośrednictwem poczty.
Jesteś biegaczem, masz problem z Achillesem, stawem skokowym, kolanem, u nas znajdziesz specjalistyczne stabilizatory, wkładki sportowe, przyrządy do ćwiczeń
Zadbaj o swoje kolana przed wyjazdem na narty, zacznij ćwiczyć na poduszkach równoważnych, piłkach i sprzęcie sportowym, zaopatrz się w stabilizatory. Pamiętaj, że w razie kontuzji trzeba schłodzić! U nas kupisz wszystko co potrzebne dla zdrowia narciarzowi, snowboardziście.
Sportowcom i rekonwalescentom oferujemy suplementy, izotoniki i odżywki
Dla dzieci:piłki, zabawki edukacyjne, buciki profilaktyczne, gumowe koniki na biegunach, rowerki, samochody,
Pacjentom oferujemy pełną gamę produktów, m.in:
Duże i małe piłki do ćwiczeń kręgosłupa, mięśni nóg i rąk, do siedzenia
Poduszki równoważne do ćwiczeń stabilizacyjnych i propriocepcji
Artykuły chłodzące : żele, okłady, spraye, mankiety
Taśmy rehabilitacyjne i tubingi do ćwiczeń rąk i nóg
Art. higieniczne i sanitarne (nakładki na sedes, kaczki, pampersy)
Termometry, pulsometry, ciśnieniomierze
Materace przeciwodleżynowe, poduszki ortopedyczne
Przyrządy do ćwiczeń ręki (digi-flexy, masy, piłeczki silikonowe)
Ortezy/stabilizatory tradycyjne i specjalistyczne
Art. p/obrzękowe i p/żylakowe (podkolanówki, rajstopy, skarpetki)
Wkładki sportowe, skarpetki,
Stymulatory mięsni i przeciwbólowe
Suplementy i odżywki
Sprzęt rebab.-sportowy:rowery, steper,
Artykuły opatrunkowe

Prowadzimy także wypożyczalnię szyn do ruchu ciągłego-biernego CPM, stymulatorów, kul i
balkoników
New Balance but biegowy
jacekzX
Wyga
Wyga
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2006, 11:17

Nieprzeczytany post

Jak to dobrze, że jest to sklep ze wszystkim czego nie potrzebuje i mam nadzieję, że tak już zostanie.
Ruda
Ekspert/fizjoterapia
Posty: 432
Rejestracja: 17 lis 2006, 18:48
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:20
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ktoś, kto zagląda na forum o zdrowiu, albo chce być zdrowy i szuka profilaktyki, albo ma jakiś problem zdrowotny. Kolega nie rozumie chyba problematyki. a szkoda....
tomasz

Nieprzeczytany post

Ruda1 -
Wydaje Ci się, że jak ktoś będzie chciał kupić gumowego konika na biegunach to będzie szukał go na forum o bieganiu w dziale zdrowie?
Ruda
Ekspert/fizjoterapia
Posty: 432
Rejestracja: 17 lis 2006, 18:48
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:20
Kontakt:

Nieprzeczytany post

a słyszałeś o treningu propriocepcji i czego do tego się używa? a co zrobić jak masz kontuzję? a z achillesem po rekonstrukcji a albo po zapaleniu? a jak boli kolano? a uszkodzenie więzadeł? a jak skręci się kostka? a stabilizacja kręgosłupa?
tomasz

Nieprzeczytany post

I myślisz, że forumowicze o tym wiedzą? Trzeba wiedzy by móc zakupić cokolwiek rehabilitacyjnego. Ja Cię Ruda1 nie ktytukuję - po prostu robisz sobie reklamę. Normalne - chcesz przyciągnąć klientów.

Byłoby to dobre pod jednym warunkiem.
Nie znikasz z forum, a Twoje zaistnienie tutaj nie ogranicza się tylko do podania linku, zrobienia reklamy i zniknięcia.
Jeśli będziesz służyła pomocą i doradzała odnośnie zdrowia i tematów okołokontuzyjnych - ok.

Zatem czy będziesz doradcą, czy tylko słupem ogłoszeniowym?
Ruda
Ekspert/fizjoterapia
Posty: 432
Rejestracja: 17 lis 2006, 18:48
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:20
Kontakt:

Nieprzeczytany post

jasne, że mogę być doradcą. na biegajznami wielu kontuzjowanych skorzystało z moich rad i są zadowoleni. jeste rehabilitantką szczególnie w medycynie sportowej
tomasz

Nieprzeczytany post

Byłbym wdzięczny za kontak ze mną na gg. Mam kilka pytań odnośnie drobnego przeciążenia. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Kurcze Tomek, ale jesteś niekonsekwentny a nawet niekoleżeński.

Najpierw się pytasz - "będziesz tu na forum doradzała czy będzies tylko słupem ogłoszeniowym" a jak Ruda deklaruje, że będzie doradzała to ją wyciagasz z forum na prywatną rozmowę (do tego jeszcze chcesz, żeby to ona inicjowała z Tobą kontakt)
Jak masz pytanie dotyczące kontuzji, przeciążenia - to zadaj publicznie w dziale zdrowie bo odpowiedzi Rudej kazdemu się mogą przydac a nie kitraj to tylko do właśnej wiadomości.
tomasz

Nieprzeczytany post

A co Ty się mnie czepiasz Fredzio?
Pytanie o słup było potrzebne. Bo nie wiem czy to tylko reklama, czy szczera pomoc. Przecież warto wiedzieć z kim się ma do czynienia.

I wcale nie jestem niekonsekwentny. Zapytałem po prostu czy będzie pomocna. A jak się okazało, że tak - to z przyjemnością skorzystałem.

I nie jestem niekoleżeński - zapytałem tylko o możliwość ewentualnego kontaktu. To nie jest przejaw niekoleżeńskości.

Poza tym pozwolisz, że sam będę decydował o formie kontaktu. To, czy zadam pytanie na forum czy osobiście, jest wyłącznie moją prywatną sprawą i nie będę z nikim tego konsultował. Jeśli będę chciał, będę kitrał tylko dla własnej wiadomości.

Z resztą z Michałem i innymi prowadzę większość rozmów prywatnie również.
Nie przesadzasz Fredzio z despotyzmem? Chcesz decydować za forumowiczów o ich kontaktach społecznych. Mamy się Ciebie może pytać? :hahaha:

Pozdrawiem i życzę więcej tolerancji.
P.S - Ruda1 to bardzo miła i sympatyczna osoba i ma ładne imię ;-)
Ruda
Ekspert/fizjoterapia
Posty: 432
Rejestracja: 17 lis 2006, 18:48
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:20
Kontakt:

Nieprzeczytany post

a swoją drogą Fredziu: straszenie i inne fora itd.trochę jestem zaskoczona, ale cóż ludzi sie poznaje. To popytaj ludzi z tych"innych" czy nie są zadowoleni. Ale rozumiem, że ambicje są naprawdę duże. No cóż. tylko spróbujcie bez nadmiernego zadęcia i napiszcie regulamin, co chcecie, a czego nie.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tomasz - nie przesadzaj - przeczytaj sobie to co przedtem napisałeś i to co ja napisałem. Teraz takie zarzuty pod moim adresem sa "chwytliwe" bo wiadomo zę jestem za strone współodpowiedialny.
Nie moja sprawa z kim prywatnie rozmawiasz.
Chce tylko zwrócić uwage ze jesłi masz jakiś problem związny z kontuzją itd to merytoryczna publiczna rozmowa z Rudą na ten temat moze być pomocna takze dla innych.


Ruda - zupełnie nie rozumiem co napisałaś?

"straszenie i inne fora itd.trochę jestem zaskoczona, ale cóż ludzi sie poznaje. To popytaj ludzi z tych"innych" czy nie są zadowoleni. Ale rozumiem, że ambicje są naprawdę duże. No cóż. tylko spróbujcie bez nadmiernego zadęcia i napiszcie regulamin, co chcecie, a czego nie.|"

O czym Ty piszesz? Kto kogo straszy, co inne fora, z czego są ludzie zadowoleni i o co chodzi z ambicjami?
Czy moze sz wyjaśnić - słowo daję że nie rozumiem. Napisałaś chyba za dużymi skrótami.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Teraz się zacząłem zastanawiać - pewnie dostałaś wiadomość od Admina, tak?
Skontaktuję sie z Toba prywatnie żeby wyjaśnić nieporozumienie, ale nie zarzucaj mi rzeczy których nie robiłem. Ja się nazywam Adam - nie Admin.
tomasz

Nieprzeczytany post

Nikt się ze mną nie kontaktował.
Poza tym nie ma żadnego nieporozumienia.
Widzisz, sam chcesz się kontaktować prywatnie - mnie jednak pouczasz bym pytania o urazie zadawał na forum po to, by inni skorzystali. Po prostu sam dostrzegasz, że są kwetie, któe lepiej prywatnie roztrzącać niż "tutaj".

Ja Ci nic nie zarzucam. Wydało mi się tylko nietaktowne proponować formę kontaktu - co uczyniłeś. Przecież jeżeli ktoś będzie miał kłopot, to sam o nim napisze. Nasza koleżanka z pewnością pomoże :oczko:
Janusz41
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2006, 13:44

Nieprzeczytany post

Witam,
przeglądam to forum od jakiegoś czasu,zaineresowały mnie niektóre posty,więc postanowiłem się zarejestrować,ale widzę że zbyt szybko podjąłem tę decyzję.
Chcących bezinteresownie pomóc traktuje się tu jak intruzów,większość kontaktów jest na priva,kontuzje są owiane tajemnicą,plany pewnie tym bardziej,więc przekonajcie mnie Panowie,żeby ten post nie był pierwszym i zarazem ostatnim.
Pozdrawiam Janusz
ODPOWIEDZ