Lublin- grupa biegowa

Awatar użytkownika
andre1105
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jezeli macie dosc biegania samotnie to mam propozycje dla wszystkich amatorow biegania z Lublina. Spotkania grupy moga odbywac sie w kazda sobote o godzinie 8:45 przy tamie nad Zalewem Zemborzyckim. Potem bieg lasem w Dabrowie. Wszelkie sugestie dotyczace terminow i godzin mile widziane. Jezeli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam (MOZE ZOSTAWIC MI WIADOMOSC NA FORUM). Pozdrawiam . Andre
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
andre1105
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mimo ze duzo osob przeczytalo moj post to jednak nikt nie wykazal zaintersowania moja propozycja, a wiec biegam dalej sam i nie tylko w sobote. Pozdrawiam tych ktorzy jeszcze nie biegaja, tych biegajacych i tych ktorzy beda biegac. Andre1105.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Andre - jakoś nie widziałem tego, zresztą wtedy jeszcze rzadko tu bywałem.
Nie jestem z Lublina ale zależy mi na tym, żeby w całym kraju zrobić takie grupy (oczywiście nie tam gdzie takie już są, te trzeba relamować)wszystkie takie grupy chcę bardzo promować na stronie bieganie.pl, która mam nadzieję już wkrótce ruszy.
Więc biegaj :) a jak ruszymy to się skontaktujemy i zastanowimy jak wpólnie ruszyć Lublin do biegania.
Awatar użytkownika
andre1105
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ok biegam bez wzgledu na okolicznosci. Pozdrawiam cie Fredzio.
Awatar użytkownika
andre1105
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzisiaj widzialem na sciezce rowerowej biegajacych w kierunku zalewu (trzy osoby) i wokol zalewu (2 osoby), a wiec troche ruszaja sie ludzie w tym Lublinie.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Andre - jeszcze trochę, jeszcze trochę :)
patrycja19
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LUBLIN

Nieprzeczytany post

mm, ja jestem z Lublina..ale biegam jeszcze baaardzp słabo...
MMM, DOPIERO POCZĄTKI
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Patrycja - spokojnie, wszystko jakoś trzeba zacząć. Po to własnie była by taka grupa żeby osoby któe zaczynają mogły się oswoic z dłuższym, spokojnym biegiem.
Grupa naprawdę sporo pomaga. Takie grupy powstały na całym świecie bo poprostu w grupie weselej się biegnie i grupa motywuje.
Wszystko przed nami.
patrycja19
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LUBLIN

Nieprzeczytany post

wiem, że w grupie sie fajniej biega...ale narazie chyba byłoby mi wstyd że biegaM TAK WOLNO..///
MMM, DOPIERO POCZĄTKI
mopreme
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2007, 10:46

Nieprzeczytany post

andre1105 pisze:Jezeli macie dosc biegania samotnie to mam propozycje dla wszystkich amatorow biegania z Lublina. Spotkania grupy moga odbywac sie w kazda sobote o godzinie 8:45 przy tamie nad Zalewem Zemborzyckim. Potem bieg lasem w Dabrowie. Wszelkie sugestie dotyczace terminow i godzin mile widziane. Jezeli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam (MOZE ZOSTAWIC MI WIADOMOSC NA FORUM). Pozdrawiam . Andre
Witaj andre!

Ja dopiero zaczynam i od około miesiąca robie regularne przebieżki, oczywiście również w moim przypadku tempo biegu jest bardzo przeciętne ale po latach przerwy cudów nie będzie, przynajmniej na początku. Co do biegania nad zalewem to pomysł jest bardzo dobry ale niestety w moim przypadku odpada :(. Z uwagi na rozkład dnia biegam zazwyczaj dopiero po 22'ej, a ostatnio przez upalne dni około 23, poza tym nad zalew ze sławinka mam jednak nieco za daleko. Póki co weekendy w godzinach rannych również odpadają, tak więc przedział czasowy mam bardzo ograniczony. Pozdrawiam!
patrycja19
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LUBLIN

Nieprzeczytany post

ooo też jestem ze sławinka...tyle że ja nie widuje nikogo biegającego...może dlatego że biegam wczesnym rankiem :) i rzeczywiście za daleko nad zalew...chociaż mogłoby być fajnie :)
MMM, DOPIERO POCZĄTKI
Awatar użytkownika
andre1105
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziekuje bardzo wszystkim za odpowiedz na moj apel (cos cie pomalu rusza). Patrycja i inni ze Slawinka nad Zalew dojezdza sie bezposrednim autobusem linii 37 (w okresie letnim nad sam Zalew). Pozdrawiam i milego biegania.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A ile jest km nad Zalew ze Sławinka?
patrycja19
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: LUBLIN

Nieprzeczytany post

noo tak, ale to troszke dziwnie..trzeba dojechać autobusem żeby gdzieś pobiegać :) póki co biegam u siebie booo narazie słabo mi idzie :)
MMM, DOPIERO POCZĄTKI
ent
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:36

Nieprzeczytany post

Witam!

Od niedawna jestem mieszkańcem Lublina i chciałbym prosić o info gdzie można sobie pobiegać po Czechowie... jakiś fajny park gdzie mógłbym ułożyć sobie parę tras z stretching'iem.....


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ