Komentarz do artykułu Starcie długodystansowych gigantów na WingsForLife WorldRun

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
faraon828
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 389
Rejestracja: 29 sty 2016, 08:39
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:48,30
Lokalizacja: Olsztyn/Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wow! To się nazywa starcie tytanów ;-)
Trzeba będzie sobie 7 maja zarezerwować czas wolny na oglądanie transmisji.
hauabaua
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:46
Życiówka na 10k: 51:25

Nieprzeczytany post

i to się nazywa rywalizacja - te same warunki, te same zasady. będzie wiadomo, kto w '17 będzie najlepszy.

#będzie_się_działo :taktak:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Moze sie okazać że ktos zupełnie inny sie w którymś kraju pojawi i wygra.
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Moze sie okazać że ktos zupełnie inny sie w którymś kraju pojawi i wygra.

Może w Polsce. Tomek Walerowicz kontra Paweł Ochal (doszły mnie słuchy, że planuje start), może ktoś jeszcze ???? Też może być ciekawie
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

No i co tu robić - biec Wingsa czy oglądać tę rywalizację :hejhej:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Mogę Cię trochę pocieszyć, że jak Cię samochód złapie, to autobus zdąży Cię dowieźć na start i będziesz mógł kibicować. :)
Biegający Filozof
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 262
Rejestracja: 22 paź 2016, 09:23
Życiówka na 10k: 31:20
Lokalizacja: Waszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tytuł chyba do zmiany, bo 80km (a pewnie i więcej) to już nie biegi długodystansowa a ultra ;)
Trener biegania, współautor podcastu "Wybiegani niewygadani"

PB: 5000m 15:12, 10 000m 31:20
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Biegający Filozof pisze:Tytuł chyba do zmiany, bo 80km (a pewnie i więcej) to już nie biegi długodystansowa a ultra ;)

a czy kwadrat jest prostokątem??
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Doceniam decyzję Olszewskiego o postawieniu na akcent sportowy i rywalizację z najlepszymi, zamiast zrobić sobie wycieczkę do np. Australii, i na pewno wygrać kolejną edycję (krajową). ;)
Niestety, na początku maja w Mediolanie są już upały i chyba musiałby już non-stop w ciepłych krajach siedzieć, żeby zminimalizować przewagę jaką będą mieli, pod tym względem, Włoch i Chilijczyk ; Niemiec też raczej w Niemczech trenować nie będzie, w tym momencie jest np. w Lizbonie.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Tomrun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 09:38
Życiówka na 10k: 32:39
Życiówka w maratonie: 2:26:24
Lokalizacja: Ciechanów

Nieprzeczytany post

jarjan pisze:Doceniam decyzję Olszewskiego o postawieniu na akcent sportowy i rywalizację z najlepszymi, zamiast zrobić sobie wycieczkę do np. Australii, i na pewno wygrać kolejną edycję (krajową). ;)
Niestety, na początku maja w Mediolanie są już upały i chyba musiałby już non-stop w ciepłych krajach siedzieć, żeby zminimalizować przewagę jaką będą mieli, pod tym względem, Włoch i Chilijczyk ; Niemiec też raczej w Niemczech trenować nie będzie, w tym momencie jest np. w Lizbonie.
W ostatnim moim starcie w Hiszpanii biegłem zarówno z Włochem jak i Niemcem i na podstawie moich doświadczeń twierdzę, że Bartek nie będzie w tym pojedynku na straconej pozycji. Bartek jest zawodnikiem dobrze radzącym sobie w upałach. Poza tym niedawno wrócił z Malagi, więc zdaje sobie sprawę z pogody jaka go czeka we Włoszech. Zresztą patrząc na ubiegłoroczną edycję w Polsce i w wielu europejskich lokalizacjach wcale chłodniej nie było.
Tomek Walerowicz
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Jak wspomniałem wcześniej, w Poznaniu także zapowiada się mocny bieg.
Tomek jest faworytem. Jestem ciekaw występu Pawła Ochala. Ale najbardziej kibicuję Andrzejowi (Witek) jako "młodemu wilczkowi", który może zaskoczyć wszystkich.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

barcel pisze:Jak wspomniałem wcześniej, w Poznaniu także zapowiada się mocny bieg.
Tomek jest faworytem. Jestem ciekaw występu Pawła Ochala. Ale najbardziej kibicuję Andrzejowi (Witek) jako "młodemu wilczkowi", który może zaskoczyć wszystkich.
No, Andrzej biegnie? No świetnie. Oczywiście wiem jakie są jego możliwości na krótkich dystansach ale wg mnie brakuje mu "fizjologicznego doświadczenia" :)
Tzn że to przestawienie do długich dystansów trwa. W zeszłym roku widać było, że na krótkich dystansach Andrzej jest lepszy niż Grzesiek Gronostaj, ale na długich już słabszy. Wg mnie raczej małe szanse, żeby się w ciągu roku tak przestawił, na to potrzebny jest czas.
Tomrun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 17 lip 2013, 09:38
Życiówka na 10k: 32:39
Życiówka w maratonie: 2:26:24
Lokalizacja: Ciechanów

Nieprzeczytany post

barcel pisze:Jak wspomniałem wcześniej, w Poznaniu także zapowiada się mocny bieg.
Tomek jest faworytem. Jestem ciekaw występu Pawła Ochala. Ale najbardziej kibicuję Andrzejowi (Witek) jako "młodemu wilczkowi", który może zaskoczyć wszystkich.
Faworytem biegu jednak jest Paweł. Na razie dzieli nas przepaść w maratonie i nie można tego nie brać pod uwagę. Formuła biegu jednak preferuje maratończyka, chyba że rywalizacja trwa ponad 80km
Tomek Walerowicz
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Tak czy owak, na trasie w Poznaniu także zapowiada się nie lada walka :-) Kto wie, może nawet o zwycięstwo w całym cyklu w 2017 roku.
ODPOWIEDZ