Komentarz do artykułu Odzież damska Kalenji na chłodne dni

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
tayton
Wyga
Wyga
Posty: 142
Rejestracja: 21 wrz 2016, 20:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Właśnie wczoraj przetestowałam legginsy ELIOPLAY i kurtkę ELIO.
Ponieważ zmarźlakiem jestem na wczorajszy trening ubrałam się nieco "grubiej". Pogoda to 6 stopni, mżawka i wiatr (szczególnie dotkliwy nad rzeką). Trasa 10 km kawałek zabudowany potem łąki nad rzeką.
W mojej opinii legginsy świetnie się sprawdziły. Ciepłe ale mnie nie przegrzewały, idealnie dopasowane, dodatkowy sznurek w pasie dobrze trzyma. Kieszonka zewnętrzna na biodrze jest przydatna dla biegających z telefonem ale 5` nie wchodzi. Jedynie drażni mnie wewnętrzna małą kieszonka doszyta do paska, bo otwór ma w połowie swojej wysokości i się rozłazi.
Kurtka ciut mało oddychająca. Rozmiar dobrany prawidłowo ale jak dla mnie nieco ogranicza w biuście (biust mam roz. D) dlatego mało estetycznie rozchodzą się otwory wentylacyjne ukryte w skośnym szwie pomiędzy rękawem a przodem kurtki. W rękawach jest dodatkowo wszyta siatka dzięki czemu materiał nie przykleja się do spoconej skóry. Kaptur jest głęboki, dobrze otula głowę i nie zasłania oczu.
Zaletą też jest cena więc zapewne jeszcze skorzystam z tej marki. Mam chęć na legginsy KIPRUN WARM i kurtkę KIPRUN EVOLUTIV ale póki co kasa świeci pustką :-)
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Szukam leginsów na temperaturę o ok 5-10 stopni niższą niż "zwykłe" długie leginsy - które polecacie?
(przy temperaturze ok +5 biegam w leginsach za kolana, długie zakładam jak jest zimniej, koło 0, ale przy -5 zaczyna się robić zimno, zwłaszcza w uda, pośladki, itd.)
tayton
Wyga
Wyga
Posty: 142
Rejestracja: 21 wrz 2016, 20:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

charm pisze:Szukam leginsów na temperaturę o ok 5-10 stopni niższą niż "zwykłe" długie leginsy - które polecacie?
(przy temperaturze ok +5 biegam w leginsach za kolana, długie zakładam jak jest zimniej, koło 0, ale przy -5 zaczyna się robić zimno, zwłaszcza w uda, pośladki, itd.)
Myślę, że te które testowałam będą w takim razie dobre. Materiał jest nieco grubszy, taki bardziej mięsisty ale jeszcze bez "polarowego meszku".
Kurde ja mam taaaaką grubą warstwę tłuszczu na zadku a najbardziej w niego marznę :wrr:
ODPOWIEDZ