Komentarz do artykułu Czy trening biegowy jest przez piłkarzy traktowany poważnie ? Rozmowa z Marcinem Rosłoniem.

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
triple33
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 10 sie 2015, 18:06
Życiówka na 10k: 35:47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

po poziomie piłi nożnej w Polsce widać, że piłkarze to lenie i leserzy ;)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Kilka lat temu rozmawiałem z jednym trenerem przygotowania fizycznego w dużym polskim klubie i nie potwierdzał tego co mówił Marcin, że ma w klubie duże umocowanie. Ale może coś się przez te lata zmieniło.
Awatar użytkownika
yacoll
Wyga
Wyga
Posty: 134
Rejestracja: 17 sie 2011, 11:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:43

Nieprzeczytany post

Ciekawie człowiek gada i fajnie się tego słucha.

Na marginesie - nie warto tak blisko obiektywem do twarzy podjeżdżać - prawie włosy w nosie było widać :hej:
happy running :hej:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Na marginesie, jeżeli wkoło jest hałas a Ty nie masz zewnetrznego mikrofonu to inaczej nie mozna.
gorrog
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nic się nie zmieniło... wystarczy oglądnąć polską ligę a później dla porównania angielską... nasi rodzimi kopacze jakby w zwolnionym tempie biegali... a mecz kończy się koło 70 min... chłopaki grają już tylko na stojąco...
snop7
Wyga
Wyga
Posty: 98
Rejestracja: 13 mar 2016, 12:04
Życiówka na 10k: 36:28

Nieprzeczytany post

Sam kiedyś byłem "piłkarzem" :) tzn profesjonalnie przez kilka lat uprawiałem ten sport na poziomie II ligi i moge tylko potwierdzić to co powiedział Marcin... Piłkarze nienawidzą biegania bez piłki !! Pamiętam obozy w górach, Szklarska Poręba i walone km pod Reglami, masakra!! W piłkę przestałem grać kilka lat temu i mój punkt widzenia zmienił się o 180', teraz sam jeżdże do Szklarskiej żeby móc polatać w fajnych warunkach :) ale do dziś wielu kolegów "piłkarzy" dziwi mi się jak mogę biegac "bez celu" :) co nie zmienia faktu że piłkarze nie trenują ciężko! bo trenują i jestem tego w 100% przekonany, nawet w naszej rodzimej lidze :)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Rugbiści tez chyba nie lubią biegać. Ja wspominam bieganie wokół stadionu do rugby na WarsAwskim AWF. Biegnę kiedys jakieś kółka i mijam co chwila snujących sie rugbistów. Nagle widzę, że idzie w moim kierunku ich trener. Podchodzi i mówi: "A jak ich będziesz tam ich mijał to kopnij ich odemnie w dupę" . :)
ODPOWIEDZ