testowanie obuwia Nike

Awatar użytkownika
sap
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2004, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

kolejne testowania modeli runningowych NIKE będzie na Polsko-Czeskim Biegu Mieszka i Dobravy  6 czerwca, Mezimesti - Mieroszów..
serdecznie zapraszam                    
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Pirx
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 162
Rejestracja: 27 kwie 2003, 15:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków - Podgórze

Nieprzeczytany post

Mialas na mysli modele biegowe :)


(Edited by Pirx at 1:32 pm on June 3, 2004)
[b][url=http://www.republika.pl/maraton2003/]KKB "Dystans"[/url][/b]
Awatar użytkownika
sap
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2004, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

tak właśnie.. miałam na myśli modele biegowe :)
Awatar użytkownika
romek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1859
Rejestracja: 27 kwie 2003, 20:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pirx, sap to Ona :)
Awatar użytkownika
saint
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 24 cze 2003, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

czy to chodzi o ten samochod z butami Nike ?
Awatar użytkownika
sap
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2004, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

owszem - chodzi o ten samochód w kolorze żółtym (dla uściślenia)...  przepraszam odrazu coniektórych forumowiczów za wprowadzenie w błąd i niezbyt prezycyjne określenie płci za pomocą identa ;)
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Juz kiedys zadalem to pytanie konkurencji ( chyba Asics ) , ktora natychmiast okazala sie cienka i uciekla z naszego Forum z podwinietym ogonem .
Oto pytanie : jaka jest mozliwosc wytypowania grupy testowej , ktora bedzie za darmo testowac produkty ?
Takie grupy istnieja w krajach cywilizowanych . Pytanie ma jednoczesnie uzmyslowic nam na ile powany jest przedstawiciel firmy na kraj .
O przedstawicielu konkurencji juz wspomnialem ...
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
Awatar użytkownika
saint
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 24 cze 2003, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

nie wiem ile ich jezdzi po kraju ale niestety musze stwierdzic ze panowie z owego samochodu  nie byli mi w stanie fachowo doradzic jakie buty sa dla mnie odpowiednie

bylem raz na takim spotkaniu i po tym jak wspomnialem cos o pegasusach to podchwycili to slowo i zaczeli mowic ze to bardzo dobre buty i zaproponowlai mi wlasnie je albo jako drugi jakis lekki model na zawody zupelnie nie zwracajac uwage na moja wyzsza od przecietnej wage (85 kg przy 182), a tym samym potrzebe szczegolnie dobrej amortyzacji nawet kosztem szybkosci na zawodach

niestety moje kilka razy powtrzanane pytanie i glosno wyrazana watpliwosc ze nie wiem czy pronuje czy supinuje po prostu zbyli, ani nie zaproponowali zebym sie przebiegl to oni zobacza ani nie powiedzieli ze musze isc na badania a potem dopiero z taka wiedza wrocic i powiedziec o ich wynikach i oni na tej podstawie dobiora model
spodziewalem sie ze od tego wlasnie zaczna ale niestety ich zachowanie nie odbiegalo od zachowania typowego sprzedawcy w sklepie "sportowym" czyli "Ktory model sie Panu podoba ?"

oczywiscie cala idea samochodu jest dobra, ale powinni zaznaczyc ze sa w stanie tylko doradzic konkretny model na podstawie tego czego klient oczekuje i wtedy sytuacja byla by jasna
niestety obawiam sie ze poczatkujacy/nieoczytany biegacz kupi jednak te ktore bardziej mu sie podobaja ...

inna sprawa ze nie bylo w kwietniu numerow wyzszych niz 45.5 i dowiedzialem sie ze beda ... na jesieni :) tak wiec jedyne co to pobiegalem sobie kawalek w zbyt ciasnych i tyle z tego mialem, wydaje mi sie ze ostatniej pary nie powinni wyprzedawac bo wtedy taki woz tez traci sens, ktos jedzie specjalnie po to i sie dowiaduje ze nie ma jego numerow z zadnego modelu
Awatar użytkownika
AKITA SAN
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 31 paź 2003, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KIELCE

Nieprzeczytany post

Może SAP wyjaśni na jakiej zasadzie działają najkobusy?
Z tego co wiem to sprzedaż prowadzi KB Sporting z Międzyzdrojów na zasadzie jakiejś umowy partnerskiej z nike?
To,że tak poważna firma jak nike nie wprowadziła do sprzedaży detalicznej w Polsce serii Bowerman'a już o czymś świadczy...
Awatar użytkownika
Pedro
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 275
Rejestracja: 27 lis 2003, 11:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

sap, czy przewidujecie  być z butami w warszawie wcześniej niż przed maratonem?
Coś się działo 2 tygodnie temu w pod Gymnasion'em ale akcja informacyjna o tym była do bani. Dlaczego nie byliście na łódzkim maratonie, choć podobno dzień wczesniej testowaliście buty w Łodzi?
Rynek butów biegowych jest w Polsce rynkiem bardzo trudnym i ogarniczonym ale niestety Wasze działania wydają sie nieco nieskoordynowane.
Może spróbujecie sprzedawać via internet?

Pozdr
Pedro
Awatar użytkownika
AKITA SAN
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 31 paź 2003, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KIELCE

Nieprzeczytany post

Sprzedają.Możesz zamówić buty przez telefon.Ja z tej formy sprzedaży jestem zadowolony-dostałem Pegasusy po 3 dniach od złożenia zamówienia,zapłaciłem przy odbiorze paczki.
Przyznaję,że strona internetowa zdecydowanie poprawiłaby możliwości sprzedaży;chciałem  zamówić jeszcze buty trialowe,ale nie mogąc się dogadać co do modelu i jego właściwości,zrezygnowałem z zakupu.Stronka,a na niej kilka zdjęć i opisy poszczególnych modeli,powinna chyba być stworzona przez nikerunning.
Awatar użytkownika
Pedro
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 275
Rejestracja: 27 lis 2003, 11:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Masz jakis kontakt?
Ile płaciłeś?

Pozdr
Pedro
Awatar użytkownika
sap
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2004, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

hej hej.. przepraszam za nieobecnośc.. niestety mityng z Siergiejem Bubką pochłonął mnei doszczętnie.. wracając do tematu butów.. głównym zadaniem najkobusów jest mimo wszystko testowanie obuwia biegowego a w drugiej kolejności ich sprzedaż.. ważne są wszystkie uwagi przekazywane przez testerów osobom pracującym przy najkobusach..  inną sprawą jest też nowe wykreowanie marki NIKE w Polsce i pokazanie rodakom, że niekoniecznie kojarzy się ona z panami jeżdżącymi drogimi samochodami w dresach z łyżwą.. :D najkobusiarze są przygotowywani coraz lepiej do spełniania roli doradców.. (szkolenia itp) przez korporację  NIKE, stąd też jeżeli ktoś z was nie otrzymał (czyt. Saint) odpowiedniej pomocy- proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.. obiecuję poprawę w imieniu najkobusiarzy :)  kolejna  sprawa to stronka ze sklepem internetowym - wkrótce powstanie, czekamy na rzut na Polskę nowych modeli obuwia biegowego..  prawdopodobnie już  na początku lipca.. wtedy jak najszybciej stworzymy sklep i punkt informacyjno - doradczy.. :) kolejna sprawa - imprezy biegowe..  staramy się pokazywać w wielu miejscach.. od jakiegoś czasu informuję mniej więcej gdzie można nas zobaczyć,wybaczcie na dzień dzisiejszy jest nas zbyt mało,żeby "obskoczyć" wszystkie imprezy na jakich chcielibyśmy się niewątpliwie pokazać..  postaram się sprostać oczekiwaniom wszystkich biegających i na bieżąco informować o poczynianiach nikerunning Polska.. tymczasem odsyłam z wszelkimi pytaniami dotyczącymi modeli obuwia do Klubu Biegacza Sporting Bogusia Mamińskiego a tam fachowa porada Tomka Kozłowskiego powinna na dzień dzisiejszy wystarczyć..

do zobaczenia na najlbliższych imprezach z NIKE :)

sap vel Sabina
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Oj trudno bedzie .
Kiedys nawiazalem kontakt z dyrektorem d/s bodajze produkcyjnych w firmie ( David Taylor - byly zawodnik mojego przyjaciela ) .
Odpowiedzial mi , ze na czas biezacy ( koniec lat 80 tych ) nie przewiduja ekspansji na Europe Wschodnia .
Chyba za wiele sie od tamtego czasu nie zmienilo .

Nawet nie wiem czy Taylor nadal jest szyszka w firmie

(Edited by wojtek at 3:57 am on June 7, 2004)
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
Awatar użytkownika
sap
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2004, 23:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

zmieniło się... i owszem.. i to bardzo wiele :D
ODPOWIEDZ