Adidas Adistar Control

zbychuto
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 01 cze 2003, 21:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Witam
Szukam butow dla platfusa i znalazem w sklepie cos takiego jak w tytule. Zastanawiam sie czy sa to rzeczywiscie buty motion control bo na www.runnersword.com zakwalifikowano je jako motion contol ale juz na www.runnerssport.com , jako stability. Czy ktos moze biegal w tych butach i napisze o swoich wrazeniach. A moze ktos potrafi je porownac z NB 855. Sam nie wiem na ktory model sie zdecydowac. Adidasy mam w sklepie za rogiem a po NB musialbym jechac 300km
Dodam, ze mam wielkiego platfusa ale chce do butow dorobic wkladki
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
fridek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2003, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków/Mielec

Nieprzeczytany post

ja sie wlasnie zdecydowalem na Adistar, ale tylko dlatego, ze akurat natrafilem na likwidacje sklepu i niewiarygodna cene za ten model - 209zl. Ja tez mam platfusa. Moze nie jakiegos wielkiego, ale mam i licze, ze te buty sie nadaja dla mnie, nawet jesli blizej im do stability. Ja bym jednak zaufal producentowi takiemu jak Adidas -  dopisek "Control" w nazwie buta chyba o czyms musi swiadczyc. Nie ma jakis specjalnie rozbudowanych systemow amortyzujacych a posiada Pro-Moderator i Ground Control, w okolicach podbicia jest szeroki (platfus czesto powoduje rozszerzanie tzw haluksa-sam mam bardzo szeroka stope). Z drugiej strony podeszwa wydaje sie byc dosc elastyczna, co by mi sie kojarzylo z butami typu cushion lubwrecz trail. Uwazam ze powinines sobie pomiezyc i zobaczyc jak sie w nich czujesz - to jest ta przewaga, ze lepiej sprawdzic buty na zywca. O New Balancach nic nie wiem. Mozesz jeszcze poprzygladac sie podeszwie - moze dopatrzysz sie solidniejszej budowy z wewnetrznej strony buta :) Do tych adidasow znalazlem taki opisik:
http://store.extremesport.pl/product_in ... 4d8b437e84
fridek
ODPOWIEDZ