Buty z promocji!!

Awatar użytkownika
Tomek W
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 265
Rejestracja: 03 paź 2001, 18:25
Życiówka na 10k: 35:50
Życiówka w maratonie: 2:45:16
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mam taką propozycje, żeby każdy kto zobaczy gdzieś buciki do biegania taniej niż zwykle (poprzednia kolekcja, likwidowany sklep itp.) to niech da posta w tym temacie z adresem takiego sklepu i króciutkim opisem. Dzięki i pozdrawiam!
TT Szczecin
New Balance but biegowy
grek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 172
Rejestracja: 30 kwie 2003, 12:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Trzciana k/Rzeszowa

Nieprzeczytany post

W czasie biegu św. Dominika w Gdańsku było stoisko z butami Nike. Po biegu można było kupić aktualne modele biegowe firmy z serii Bowerman w cenie 350 zł. Przed biegem niektóre kosztowały około 500zł. Ale najważniejszą sprawą była możliwość bezpłatnego wypożyczenia butów w dowolnym rozmiarze i modelu (mieli całą przyczepę). Trzeba było tylko mieć jakiś dowód tożsamości. No i obsługa była w miarę fachowa, byli to ludzie czynnie biegający, i nie robili wielkich oczu na hasło pronacja bądź supinacja. Całe to przedsięwzięcie firmował swoim nazwiskiem p. Bogusław Mamiński.
Z ulotki wyczytałem, że coś podobnego będzie zorganizowane na biegach w Międzyzdrojach, bodajże Warszawie i w Poznaniu.
pzdr
grek
foma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 761
Rejestracja: 15 lut 2003, 20:05

Nieprzeczytany post

cena nike skylon spadła na 320zł w Athletic Foots -myślę że w całym kraju  w tej sieci sklepów jest podobnie.
Abaddon
Wyga
Wyga
Posty: 108
Rejestracja: 03 sie 2002, 00:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jesli chodzi o Gdansk to w Mlynie jest taki sklepik (pierwsze pietro, najblizej schodow) w ktorym regularnie maja promocje starych modeli Nike Bowerman.. Nie kumam za bardzo o co chodzi ale w tym roku razem z haplo kupilismy obaj sobie (ja dalem 169zl a haplo jeszcze mniej..) po jednej parze i jak przyszedlem do domu okazalo sie ze sa prawie identyczne jak model ktory kupil sobie moj brat w tym samym sklepie 2 lata wczesniej (tez ponizej 200zl).. Moze jakies podrobki (moze je sami produkuja na zapleczu :)), cholera wie.. Ale fakt ze tam sa, fakt ze sie w nich super biega (a wszyscy trzej mamy blilsko 100kg) i fakt ze cena jest sporo nizsza od 200 zl. Sa tez inne modele i generalnie wszystkie sa chyba ponizej 300zl. A najtansze jakies tam buty mieli nawet po 129 zl :) Takze mozna sobie pojsc i obejrzec :)

Pozdrawiam
Abaddon
Wyga
Wyga
Posty: 108
Rejestracja: 03 sie 2002, 00:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Aha nie dopisalem o jaki model mi chodzilo. Wszystkie 3 pary ktore kupilismy to Nike Bowerman Pegassus
Pozdrowionka
Abaddon
Wyga
Wyga
Posty: 108
Rejestracja: 03 sie 2002, 00:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hmm sorki ze tak truje ale zapomnialem jeszcze dodac ze obsluga jest w sumie calkiem niezla (jedna babka nawet wie o czym mowi :).. A w sklepie kolo LOTu haplo dali buty zeby sobie w nich pobiegal z mozliwoscia zwrotu.. No i ten pobiegal i oddal :) Tam tez maja niskie ceny - ale nie az tak jak w Mlynie :)
Tym razem chyba juz wszystko :)
Pozdrawiam
haplo
Wyga
Wyga
Posty: 91
Rejestracja: 01 cze 2003, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdansk

Nieprzeczytany post

Hmmm troche marudzil ze podeszwy brudne ale wzial i kase nawet oddal :) Jakby ktos chcial to jeszcze mial (2 tygodnie temu... ale mowil ze ma juz je tu 2 lata :))parke botow Adidas Supernova Support model z 2001 rozmiar chyba 47 z haczkiem za cos kolo 130 zlotych. Podziemia pod Lotem Gdansk Glowny.
"Real athletes run others just play games"
Awatar użytkownika
saint
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 24 cze 2003, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

najlepsze przeceny sa w niemczech np w karstadt.de tylko slabo o tym na stronie informuja,
na najblizszej wycieczce rowerowej zalicze pare sklepow po niemieckiej stronie to zdam relacje
Awatar użytkownika
mesz
Wyga
Wyga
Posty: 90
Rejestracja: 16 wrz 2002, 10:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:51+
Lokalizacja: wasraW

Nieprzeczytany post

W Berlinie nie widziałem butów na promocji taniej niż 75 euro ( aesics serii 1000 ) czy bodaj NB 716. Obniżki są ale np. Kayano ze 155 na 110 euro.
Chyba trzeba mieć duuużo szczęścia.
Byłem w Runners Point, Karstad Sport i w Kaufhof.
Awatar użytkownika
saint
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 24 cze 2003, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

w karstadzie jest obnizka najnowszych adidasow ze 150 na 80 euro i tyle samo kosztuja nike air structure triax, maja tez czesc zeszlorocznych kolekcji ale to juz zalezy od konkretnego sklepu, a samych karstadtow jest w berlinie kilka takze zalezy gdzie byles
Awatar użytkownika
Karola
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 883
Rejestracja: 31 sie 2001, 09:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Sporo przecenionych butów także damskich widziałam w Planet Sport w Hypernovej w Szczecinie. Jedną parę kupiłam (Adidas).
Nie polecam sklepu Adidas w centrum handlowym Turzyn w Szczecinie. Tam nie ma wcale damskich butów do biegania i chyba w wiekszości klientami są osoby w typie parki, której rozmowę słyszeli wszyscy (choć to nie wszystkich interesowało). Cyt."Widziałaś? Mają niebieskie, a jak ja chciałem kupić to były tylko czarne". Zaznaczam że moim zdaniem czarne też pasowały do dresu.
Awatar użytkownika
Tomek W
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 265
Rejestracja: 03 paź 2001, 18:25
Życiówka na 10k: 35:50
Życiówka w maratonie: 2:45:16
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Szkoda tylko ze w sklepach typu Planet Sport niestety ekspedienci nie znaja sie na tym co sprzedaja ani nie udostepniaja zadnych katalogow... Modeli butow jest tyle ze nie sposob zapamietac charaktrystyk wszystkich i idac na zakupy jestem lekko zdezorientowany :( Szukam juz sobie butow od miesiaca i nic.
A czy ktos byl w sklepie Decathlon w Warszawie na ul. Malboskiej (chyba na tej ulicy sie miesci...)?? Bardzo jestem ciekaw czy warto tam sie wybierac.
A co do przecen to sa prawie w calym Szczecinie ale niestety sa to najczesciej buty nie nadajace sie do prawdziwego biegania (brak np. butow Nike Bowerman). Smutne to ale rzeczywiscie sklepy sportowe to w wiekszosci sklepy dla dresiarzy...
TT Szczecin
grek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 172
Rejestracja: 30 kwie 2003, 12:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Trzciana k/Rzeszowa

Nieprzeczytany post

"Bo wszyscy dresiarze to jedna rodzina
Starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna..."
grek
Awatar użytkownika
Karola
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 883
Rejestracja: 31 sie 2001, 09:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Ja sobie chwalę mimo wszystko ten sklep, bo wiem że chodzi mi przede wszystkim o wygodne damskie buty do biegania i tam znajduje zawsze kilka par. Mogę nie tylko nałożyć je na nogę (jedną), ale na obie i jest tam tyle miejsca że mogę się w przymierzanych butach przejść i przebiec.
Piotr
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Byłem w sklepie Decathlon w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. W temacie butów to kompletna bryndza, 5 (sic) modeli do biegania i to z bardzo niskiej półki (nadają się raczej do spaceru w niedzielne popołudnie a nie do biegania). Dostałem za to niezłe skarpety Dymos.
Pzdr
Piotr
ODPOWIEDZ