ortopeda sportowy w Szczecinie

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
krzysia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2004, 10:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Witam drogich biegaczy! Ja co prawda nie biegam, ale przeczytalam chyba wszystko co tu napisaliscie przez ostatnie 2 lata, szczególnie na temat kolan. Od kilku miesięcy uprawiam, a wlasciwie uprawialam fitness i musiałam przerwać treningi ze względu na ból kolan. Cierpie bardzo z tego powodu fizycznie i psychicznie,a do tego te wszystkie posty nie napawaja optymizmem. Jeśli to wogóle możliwe, chciałabym trafić do jakiegoś kompetentnego ortopedy w Szczecinie. Może ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia? Poprzedni oczywiscie bezwzglednie zakazal ćwiczeń i przepisał coś przeciwbólowego. Znacie to pewnie... tak jest najprościej... Będe wdzięczna za info
New Balance but biegowy
krzysia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2004, 10:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

...aha, no i stwierdził tak na sucho chondromalacje rzepek(standard) i prawdopodobnie przerost fałdu błony maziowej w jednym kolanku. A tak przy okazji, czy moge odwiedzac siłownie? mam na myśli ćwiczenia na m. brzucha, ud pośladków i oczywiście te czworogłowe!!! Czy można ćwiczyć bezpiecznie nie obciążając kolan?
Awatar użytkownika
saint
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 24 cze 2003, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ja sie wybieram na dniach do pierwszego, dam znac jak bylo po wizycie
krzysia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2004, 10:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Ja bylam w Medicusie u p. Szychlińskiego. Szkoda, ze nie poszłam tam dopiero po przeczytaniu tego całego forum- wiedzialabym o czym mowi, a tak wyszlam z gabinetu sfrustrowana i przygnebiona. Najgorsze, ze dla niego to takie oczywiste, że trzeba zarzucic sport jak cos boli i już! Bez zrobienia badań i sprawdzenia diagnozy. Tą chondromalacje to mi chyba z oczu wyczytal... A może to był irydolog, a nie ortopeda:D
W każdym razie życzę Ci więcej szczęścia i czekam na info. Powodzenia
Awatar użytkownika
saint
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 24 cze 2003, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dlatego nawet nie ide do zwyklych ortopedow bo oni niestety wola powiedziec zeby nie cwiczyc
jest to dla  mnie niezrozumiale, nawet zwykly ortopeda powienien miec szeroka wiedze na temat roznych dyscyplin sportu i tego jakie z nich mozna uprawiac przy jakich dolegliwosciach
daj mi do siebie jakis namiar bo chcialbym zapytac o pare rzeczy
krzysia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2004, 10:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Masz racje. Ja wczoraj bylam w 3 przychodniach i nie udało mi sie dostać do zadnego lekarza. Jakby co to pisz na: krzysia@plusnet.pl
Awatar użytkownika
mexicana
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2004, 01:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin / Mexico
Kontakt:

Nieprzeczytany post

hej, polecam ordynatora ortopedii ze szpitala wojskowego przy piotra skargi, pozostal tez sa ok, pan ordynator nazywa sie Dawcewicz, mialam u niego robiona artroskopie (zespol szelfu podrzepkowego), wczesniej zwiedzilam polowe przychodni w miescie i nikt nie wiedzial co mi jest... dopiero w wojskowym zdiagnozowali mnie blyskawicznie... po operacji wrocilam do pelnej sprawnosci, naprawde polecam ten szpital...
zreszta sama sie znowu tam wybieram bo pare miesiecy temu mialam wypadek uderzylam sie w kolano i uszkodzilam lekotke i wiezadla... dbajcie o kolana (i o miesien czworoglowy) bo jak to sie popsuje to juz na cale zycie...
pozdrawiam
ODPOWIEDZ