torbiel=cysta?

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
crusty
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2004, 10:03

Nieprzeczytany post

witam, wracam od lekarza z wynikiem usg. Mam 2 torbiele po zewnetrznej stronie kolana. Lekarz mi powiedzial, ze to nalezy usunac operacyjnie. Na moje uwagi ze wiekszosc takich zabiegow to fiasko, powiedzial ze jest doklanie przeciwnie. Warto to operowac jezeli tylko czasami przeszkadza w chodzeniu? i jakie bedzie mialo konsekwencje usuniecie czesci lekotki?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
meryt
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 228
Rejestracja: 08 mar 2004, 22:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Olkusz

Nieprzeczytany post

a może podasz coś więcej jak dotego doszedłeś,jakie były pierwsze objawy,co zlekceważyłeś a co przegapiłeś
Wracaj do zdrowia pozdrawiam.
grupa biegowa www biegajznami.pl
Awatar użytkownika
crusty
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2004, 10:03

Nieprzeczytany post

Nie wiem skad sie wzielo. Najprawdopodobniej jakis krwiak, po silnym stluczeniu. Nie wiem czy to przegapilem czy nie. Po prostu ostatnio zaczelo mnie bolec. Ja -smarowanie. Nic nie dalo. Bylem w miedzyczasie na wysilkowym treningu na krav madze, tak ze po to juz tylko na jedna noge moglem chodzic. Ortopeda-ok, mozna chodzic dalej. Ja - chodzielem dalej, ale juz nei na treningi. Podczas siedzenia ok, przy prostowaniu kolana-szok, ciezko i w ogole boli podczas snu. Chirururg-podejrzenie cysty. Usg-cysta jest. Ja-co dalej z tym cholerstwem. A najgorsze to nie wiem czy moge cos dalej robic.
Awatar użytkownika
octan
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 23 mar 2005, 12:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice/ Bieruń

Nieprzeczytany post

Hej crusty co z torbielami ?
Dla zwolenników jednomandatowych okręgów wyborczych:
www.jow.pl   www.popieramjow.pl
ODPOWIEDZ