bieganie a jazda na rowerze??

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Koba
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 05 mar 2004, 15:07

Nieprzeczytany post

pytanie jak  w tytule. czy warto trening biegowy wspierać jazdą na rowerze? czy odnosie się z tego tytułu jakieś korzyści czy raczej "nie przeszkadza" w treningu biegowym. proszę o odpowiedzi, z góry dzięki
Koba
New Balance but biegowy
Olek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1865
Rejestracja: 18 cze 2001, 18:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy zaglądałeś do archiwalnych zasobów - temat był dosyć metodycznie omawiany, np. w wątku "Bieganie, a rower" w dziale Melanż.
biegowa recydywa
tompoz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2698
Rejestracja: 14 sty 2003, 12:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dwie rzeczy
1. jazda na małym miekiim perzełozeniu jako ruch pod innym kątem niż bieganie stanowi dobry trening regenerujący po ciezkich treningach biegowych badz startach.
2. jazda na bardzo duzym obrocie siłowa na rowerze powoduje skrócenie miesnia czteregłowego co moze spowodować skrócenie kroku biegowego tak waznego wbieganiu
Tompoz
Tompoz
Tedi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 282
Rejestracja: 05 mar 2003, 18:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tampoz hmmm, jak to skrócenie? naapisz coś więcej jestem ciekaw...
Tedi
gg:5688977
[url=http://www.czarnogrod.prv.pl/][b]Czarnogród- przystań każdego wojownika......[/b][/url]
Awatar użytkownika
zimny herbercik81
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2004, 14:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: białystok

Nieprzeczytany post

to zalezy jak chcesz biegacjak po 5-6 min na km to se jezdzij ale jak cos szybkiego to uwazaj na kolana ja kiedys przejechałem 50km  z bratek a na drugi  dzien biegałem 4 razy 500 po 1,20    i 5 razy 300 po 45  kaplica zimny herbercik za nózki łapał i od tego czasu nie wspomagam treningu biegowego rowerem nie oopłaca sie to chyba ze biegasz czysto rekreacyjnie  to mozesz tez zaczac pływac i grac  w szachy  tez wspomaga  tak dla samego zdrowia zaden rodzaj ruchu nie zaszkodzi:)
niech ryczy z bólu ranny łoś!!!
ODPOWIEDZ