Białystok - dobry sklep z butami biegowymi

ReOffender
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2009, 00:47

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich Forumowiczów:) i od razu mam pytanie do osób z Białegostoku: gdzie w tym mieście można kupić dobre (i niedrogie) buty biegowe?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
serek
Wyga
Wyga
Posty: 57
Rejestracja: 09 mar 2004, 11:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Witam!
Powiem tak : niestety w naszym mieście bieganie jesli chodzi o sklepy , nie jest traktowane poważnie. Swego czasu szukałem leginsów i w pewnym duzym sklepie pani zapytała : a to takie obcisle, sportowe ? a to nie mamy..W tej chwili to chyba dobry wybór w intersporcie w alfie (dużo przecenionych ciuchów), no i firmowe nike (centa handlowe), w auchanie na produkcyjnej w pro-sporcie nieduży wybór Newbalance.
Pozdrawiam
Serek
ReOffender
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2009, 00:47

Nieprzeczytany post

serek pisze:Witam!
Powiem tak : niestety w naszym mieście bieganie jesli chodzi o sklepy , nie jest traktowane poważnie. Swego czasu szukałem leginsów i w pewnym duzym sklepie pani zapytała : a to takie obcisle, sportowe ? a to nie mamy..W tej chwili to chyba dobry wybór w intersporcie w alfie (dużo przecenionych ciuchów), no i firmowe nike (centa handlowe), w auchanie na produkcyjnej w pro-sporcie nieduży wybór Newbalance.
Pozdrawiam
hej, co prawda byłem w tych dwóch sklepach jeszcze przed Twoim postem, ale dzięki za info;) Niemniej, również nie zachwyciły mnie swoją ofertą, w Intersporcie wypatrzyłem jakiś model Asicsa, jednak nie do końca jestem do niego przekonany; w Prosporcie w sumie nie było lepiej.
Znalazłem w B-stoku taki sklep:
http://www.sklep.kajasport.pl/index.php ... 88&&page=0, aczkolwiek też nie jest to duży wybór, w sumie można zastanowić się nad 1-2 modelami Asicsa.

btw, fajną i ciekawą ofertę ma Decathlon, tylko, że W-wa jest mi trochę nie po drodze :hejhej:
ODPOWIEDZ