poradnia medycyny sportowej

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
airda

Nieprzeczytany post

Hmm... nie wiem czy to wlasciwe forum, eh, ale jednak zaryzykuje ;)

Pytanie jak w temacie - o poradnie medycyny sportowej na Dolnym Slasku, najlepiej we Wrocku. Macie jakies sprawdzone miejsce? Chcialabym zrobic kompeksowe badania nim zaczne szalec z treningami 'na serio' ;)

Ladnie sie usmiecham :) ;)
New Balance but biegowy
ArekB
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 26 paź 2008, 12:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

We Wrocławiu do wyboru masz dwie jedna na ul. Sienkiewicza ale dawno tam nie byłem a druga to przychodnia sportowa na Stadionie Olimpijskim

a czemu akurat we Wrocku ?? :\
airda

Nieprzeczytany post

Hmm... pomyslmy, dlaczego wlasnie we Wrocku ;)

Byles w obu? A jesli tak, to ktora polecasz? Jakies szczegoly, np. nazwa?
ArekB
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 26 paź 2008, 12:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

W zasadzie chodzę tylko na olimpijski 12min piechota mam :)
jest tylko jeden lekarz który mi nie odpowiada z reszta nie tylko mi ale nie będę sypał nazwiskami (bo oczerniać to najłatwiej) a tak poza tym to nie narzekam w sumie cały Wrocław tam badania robi.

Nazwa hmm?? chyba przychodnia sportowo-lekarska, jak dotrzesz na olimpijski i sie spytasz to ci ludzie powiedzą gdzie
airda

Nieprzeczytany post

ArekB pisze:jest tylko jeden lekarz który mi nie odpowiada z reszta nie tylko mi ale nie będę sypał nazwiskami (bo oczerniać to najłatwiej)
No nie - super, jest jakis lekarz, ktory nie tylko Tobie nie pasuje, ale nie napiszesz kto to taki. Zatem na mur wlasnie do niego trafie ;)

Wielkie dzieki ;)
ArekB
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 26 paź 2008, 12:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Wątpię no chyba że chcesz koniecznie isć do lekarza medycyny sportowej to wtedy jest taka szansa ale jak zrobić badania tylko to spotkanie z nim ci nie grozi, a poza tym raczej nie masz żadnej kontuzji czy urazu które trzeba wyleczyć.
I on raczej zajmuje się zawodnikami klubowymi z Wrocławia AZS czy MOS i niestety chodzić do niego trzeba chodź nie wszystkim się to podoba
airda

Nieprzeczytany post

ArekB, czy mozna tam zrobic testy wydolnosciowe?
ArekB
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 26 paź 2008, 12:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Nie, ale na AwFie można, o ile się nie mylę, musisz podejść do katedry fizjologi i się zapytać, To też jest na olimpijskim budynek podajże P2 albo P3 zawsze mi się one myliły :bleble:
airda

Nieprzeczytany post

No coz, niestety naszybciej w styczniu :(
ODPOWIEDZ