Nie potrafie, nie wiem dlaczego...

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
Ciernograf
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 02 gru 2007, 21:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Żadna z czytanych przeze mnie motywacji ludzi nie zmotywowała mnie :(. Jestem na siebie tak zirytowany jak nigdy dotąd. Staram się wciąż, ale nie udaję mi się.
Mówię wprost. Chcę pracować w policji. A jak wiadomo do policji trzeba być silnym fizycznie i silnym psychicznie. Z psychiką u mnie jest moim zdaniem jak i innych super. Ale fizycznie to do bani. Mając 16 lat jestem szczupły, właściwie żadnych mięśni na rękach nie widać a wysoki jestem, bo aż 190cm.
Z chęcią bym swoje ciało wyćwiczył, ale strasznie mi brak motywacji :(... ja już nie mam pojęcia co zrobić aby to zmienić.

Myślę od dziś o siłowni, gdzie jest pewien trener, który wie co i jak. Ale też o biegi chodzi ;). Moja kondycja jest całkiem całkiem, ale mogłaby być o wiele lepsza.

Proszę o jakąkolwiek pomoc.
New Balance but biegowy
Butu
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 29 lip 2008, 23:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Malbork

Nieprzeczytany post

Nie żebym Cię obrażał ale pewnie jesteś leniwy. Jak chcesz być policjantem i być silnym to musisz te zjawisko z siebie wyrzucić bo inaczej to Ty nic nie zrobisz. Owszem możesz być policjantem z marszu ale czy na patrolu sobie poradzisz z byle "menelem" i kto by chciał z Tobą pracować. Dalej kibice Cię stratują na meczu jeżeli im nie stawisz oporu a te kamizelki ochronne wcale nie są takie dobre. Zacznij biegać z kumplami bo o wiele lepiej się biega razem i jest motywacja żeby iść dalej a nie stać w miejscu. Musisz się po prostu zarazić wysiłkiem fizycznym :bum:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ciernograf
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 02 gru 2007, 21:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wiem to doskonale że jestem leniwy... i wcale mnie nie obraziłeś ;).
Niestety nie znam ludzi, którzy chcieli by biegać, bo jak na razie nie widzą potrzeby.
tomasz

Nieprzeczytany post

Ciernograf pisze: Z psychiką u mnie jest moim zdaniem jak i innych super.
Ciernograf pisze:strasznie mi brak motywacji :(
Albo psychcznie jesteś miękki.
Albo faktycznie psychikę masz mocną, tylko jednak nie rajcuje Cię ta profesja.
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

Widac ze masz "silną wole" , robi z tobą co chce :-)
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

Ciernograf pisze: Niestety nie znam ludzi, którzy chcieli by biegać, bo jak na razie nie widzą potrzeby.
Jak to nie? A ja :bum: . Mieliśmy biegać w tym tyg ale mnie chyba wystawiłeś ;).
A ja myślę, że masz zły dzień i użalasz się trochę nad sobą ;). Każdym jest czasem z siebie niezadowolony. Pewnie nie jest aż tak źle jak piszesz. Masz 16 lat - jeszcze duuuużo czasu, wszystko jest do poprawienia.
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Ciernograf
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 02 gru 2007, 21:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No nie jest źle, ale mogło by być o niebo lepiej co nie ;>...
A jeśli naprawdę cię wystawiłem to przepraszam ;)....
-lisio-
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 213
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wa-wa

Nieprzeczytany post

Jeszcze długa droga przed Tobą. Dopiero po maturze będziesz mógł ubiegać się o przyjęcie. Nie wiem co ci młodzi ludzie widzą w siłowni. Do Policji nie musisz być masywny- najważniejsze, żebyś był wysportowany a do tego bieganie i ćwiczenia w ramach gimnastyki siłowej będą wystarczające. Sam w młodym wieku dużo czasu spędzałem na siłowni a teraz trochę żałuję bo na każdy bieg zabieram furę mięśni, które w bieganiu wcale nie pomagają a ważą swoje. Tłuszczu też trochę zabieram :hej: ale nie jest go już tyle co było na początku. Ciernograf- biegaj, rób ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem własnego ciała a będzie dobrze. I pamiętaj w Policji wcale tak różowo nie jest jak to pokazują w telewizji. Wiem coś o tym.....
[url=http://runmania.com/rlog/?u=-lisio-][img]http://runmania.com/f/af7d2d3ee37f231c2dc1c7cdf67f4d04.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Ksenia
Wyga
Wyga
Posty: 118
Rejestracja: 11 sie 2008, 11:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zielona wyspa.

Nieprzeczytany post

A czy praca w policji nie jest wystarczajaca motywacja?A tak najprosciej to jesli ci sie nie chce biegac,to jest takie powiedzenie"wez nogi ze soba a glowa sama przyjdzie"czyli idz pobiegaj a motywacja i chceci beda.Jak mnie sie nie chce to ubieram sie i wychodze,a potem jestem dumna z siebie ze znowu mam za soba 4km.
Awatar użytkownika
Ciernograf
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 02 gru 2007, 21:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ty mnie nie musisz przestrzegać, bo ja wiem że w TV to wszystko jest pięknie i różowo a w policji już nie ;P... ale mimo faktu wiem już co chcę robić i decyzji swojej już nie zmienię.
Awatar użytkownika
Nagor
Ekspert/Trener
Posty: 3438
Rejestracja: 09 paź 2007, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Ciernograf, ale czemu chcesz iść do policji? Słabo się uczysz?
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Nagor pisze:Ciernograf, ale czemu chcesz iść do policji? Słabo się uczysz?
Ale teraz Marcinie N dorzuciłeś do pieca <lol>
radjin
Wyga
Wyga
Posty: 91
Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Nieprzeczytany post

praca jak każda inna, jeden chce być księgowym a inny pracować na kasie w biedronce
[url=http://runmania.com/rlog/?u=radjin][img]http://runmania.com/f/03c44357b035fd87b20b06f9fea6979c.gif[/img][/url]
ambrozy kleks
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2008, 11:04

Nieprzeczytany post

Nagor pisze:Ciernograf, ale czemu chcesz iść do policji? Słabo się uczysz?
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Awatar użytkownika
Ciernograf
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 02 gru 2007, 21:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Eeeeee..... że niby co? Jak ktoś chce iść do policji to się musi słabo uczyć? Brak mi słów jak to przeczytałem... poważnie :/.
Dla twojej wiadomości uczę się dobrze, chodź mogłoby być lepiej.
ODPOWIEDZ