Początek odchudzania

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

hejka jestem w trakcie biegania początkowego. Biegam w celu schudnięcia, chcę schudnąć 5-10 kg ale nei wiem czy samo bieganie wystarczy? napiszcie czy wystarczy i ile radzicie codziennie biegać :hejhej:
New Balance but biegowy
Browser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

popierwsze co 2 dzień. wprowadz chcoaiz mała diete odstaw słodzone napoje słodzone herbaty postaraj sie wyzbyc kawy z nawyku. lepiej jesc gotowane niz smazone. biegaj tak abys mógł spokojnie oddyachać. a na www.bieganie.pl jest zakładka treniengi i tam jest plan 10 tygodniowy.
gg 3305061
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

Jeśłi zna ktoś fajny plan treningowy i fajne ćwiczenia to piście tylko nie wysyłajcie tego planu 10dniowego bo go nie kapuje
tanatos
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:49

Nieprzeczytany post

minuta biegu dwie minuty marszu i tak przez pół godziny
itd. itd itd

dobra sprawa ten plan polecam ja w tam tym roku to przerobiłem
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

mam pyatnie to tego planu 1min biegu 2 marszu czy przez ten plan mozna co schudnac?
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

właśnie ile razy w tygodniu powinnam biegac?
Edda
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 559
Rejestracja: 26 sty 2008, 23:33

Nieprzeczytany post

Justa-Justi pisze:właśnie ile razy w tygodniu powinnam biegac?
4
kotowoz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 06 maja 2008, 08:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Teresin/Sochaczew

Nieprzeczytany post

oj kolezanko ja teraz robie ten 10-cio tygodniowy plan, jestem na 1 tygodniu i w tlumaczeniu na jezyk potoczny wyglada to tak:
5 razy bieg po 2 minuty i 5 razy marsz po 4 minuty po zsumowaniu daje to 30 minut czyli twoj organizm od 20 minuty wysilku zaczyna spalac tkanke tluszczowa. Jesli twoj marsz bedzie szybki to tez jest wysilek. Ale jesli biegalas juz wczesniej i potrafisz biec bez przerwy 30 minut nawet powoli to zacznij od innego planu. Jesli natomiast nie jestes w stanie biec tyle czasu to 10 tygodniowy plan jest wlasnie dla ciebie! Zawsze mozesz sobie zrobic test Coopera i bedziesz wiedziala jaki z ciebie zawodnik :-))

Cierpliwosci
Test coopera : SLABY !!!
Plan 10-cio tygodniowy 3 tydzien
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

Kotowoz dzięki za wytłumaczenie jednak nie przejdę na ten plan gdyż potrafię bez przerwy biec więcej niż 30 minut! :hejhej:
kotowoz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 06 maja 2008, 08:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Teresin/Sochaczew

Nieprzeczytany post

no i wszystko jasne, to nie jest plan dla ciebie. proponuje \zebys sprobowala ten:

http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=13&id=249

ja juz po porannym bieganiu - super sie czuje od samego rana - to jest \zycie !
Test coopera : SLABY !!!
Plan 10-cio tygodniowy 3 tydzien
kanap
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 29 lis 2007, 19:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Najlepiej biegać 3 - 4 razy w tygodniu , do tego jeść pięć posiłków dziennie i (nie dojadać między posiłkami) . Wprowadzić trening na mięśni brzucha , najlepiej ABS II , na początek 2 razy w tygodniu poziom A (jest 10 poziomów tego treningu , poziom A , poziom 1,2,3, 4,5,6,7,8,9 ja robiłem poziom 9 ale na razie mam przerwę spowodowaną kontuzją na siłowni :) coś sobie albo naderwałem albo naciągnąłem). Żeby wyglądać jak ludzie z okładek niektórych czasopism fitness można dodać trening z hantelkami , drążkiem rozporowym w drzwiach i pompki (jest kilka różnych rodzajów pompek). Niestety na pewno nie znajdziesz na to czasu więc coś trzeba wybrać :) , ale umiejętne połączenie tego daje świetne rezultaty.
[url=http://runmania.com/rlog/?u=kanap][img]http://runmania.com/f/985c0ba58b60c4775016c80d94798e2e.gif[/img][/url]
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

dzięki wielkie chłopaki za pomoc super jesteście dzięki wielkie a co do dodatkowych ćwiczeń na mięśnie brzucha to ja wykonuje 6Weidera
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

dzięki wielkie chłopaki za pomoc super jesteście dzięki wielkie a co do dodatkowych ćwiczeń na mięśnie brzucha to ja wykonuje 6Weidera
rraadd
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wrocław

Nieprzeczytany post

ja też na brzuszek polecam A6Weidera ;-)
efekty znakomite hehe

właśnie dziś kończę już ten trening po raz trzeci ;-)
bieganie- to jest to !
minął roczek ;-)
Justa-Justi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 09 maja 2008, 21:02

Nieprzeczytany post

rraadd jak to jest bo w moim pzrypadku narazie brzuch twardy jest strasznie a w pasie nie ubywa nic dl trzeba czekac zeby cos zaczelo ubywac?
ODPOWIEDZ