Tłuszcz, mięśnie

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
jaszczurka__
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2008, 19:36

Nieprzeczytany post

Szukałam na forum podobnego tematu, ale nie znalazłam. Chciałabym zacząć biegać, ale boje się, że mi się mięśnie rozbudują. Chciałabym zgubić kilka centymetrów w udach. Wiadomo, że mięśnie tak czy inaczej się wyrobią ale nie chcę mieć ostro umięśnionych nóg. Czy możecie mi coś doradzić ? Czy plan odchudzający będzie dobry. Kiedy mam biegać rano wieczorem, przed czy po śniadaniu.
New Balance but biegowy
(o)(o)
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 31 mar 2008, 15:37

Nieprzeczytany post

biegaj Jeszczurko najlepiej na czczo :) (choć to nie jest reguła) wtedy nie bedzie z czego budować...miej bilas kaloryczny lekko ujemny lub też na 0.
Dużo zależy od predyspozycji, mi np dosyc łatwo umięśniają sie nogi, a inni maja szpileczki...Pamiętaj, że bieganie to cw areobowe, a nogi buduje sie cw anareobowymi, czyli siłowymi...możesz sie spodziewać, wzmocnienia, utwardzenia, wymodelowania, wysmuklenia nóg...
Faceci potwierdzą, tak myśle :bum: ze delikatnie zarysowane mięśnie czrowogłowe czy łydki to uczta dla oczu, szczególnie w szpilkach :bum:

biegaj, same korzyści :hej:
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2008, 13:29 przez (o)(o), łącznie zmieniany 1 raz.
Browser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

(o)(o) ma zupełna racje :D Smukłe kobiece nogi na szpileczkach to cos pieknego. POprostu biegaj a przekonasz sie o efektach,
gg 3305061
andzyaa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2007, 07:43

Nieprzeczytany post

przede wszystkim ostatnia rzecza ktora sie musisz martwic,to to ze rozbuduja Ci sie miesnie.

Jestes kobieta,kobiety nie maja sklonnosci takich jak mezczyzni do rozbudowy miesni. Gdybys tego chciala to musialabys byc na specjalnej diecie ku temu i miec bardzo specjalny trening.

Wiec mozesz sobie spokojnie biegac,bo ostatnia wymowka jaka kobieta moze miec przed bieganiem jest strach przed rozbudowa miesni :ble:
(o)(o)
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 31 mar 2008, 15:37

Nieprzeczytany post

czy te nogi są brzydkie? :bum:

Obrazek
andzyaa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2007, 07:43

Nieprzeczytany post

sa rewelacyjne !!! :orany:

ale zeby osiagnac taki efekt,to oprocz intensywnego biegania trzeba dolozyc silownie :) ja ide od maja,bo wtedy moje finanse mi na to pozwola :)
tanatos
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:49

Nieprzeczytany post

(o)(o) pisze:biegaj Jeszczurko najlepiej na czczo :) wtedy nie bedzie z czego budować...miej bilas kaloryczny lekko ujemny lub też na 0.
Dużo zależy od predyspozycji, mi np dosyc łatwo umięśniają sie nogi, a inni maja szpileczki...Pamiętaj, że bieganie to cw areobowe, a nogi buduje sie cw anareobowymi, czyli siłowymi...możesz sie spodziewać, wzmocnienia, utwardzenia, wymodelowania, wysmuklenia nóg...
Faceci potwierdzą, tak myśle :bum: ze delikatnie zarysowane mięśnie czrowogłowe czy łydki to uczta dla oczu, szczególnie w szpilkach :bum:

biegaj, same korzyści :hej:
mięsień nie rośnie podczas wysiłku tylko wtedy gdy po wysiłku się regeneruje
Browser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

tenogi z lewej sa według mnie najlepsze. chcaiłbym mec kobiete o takich nogach.... mmm marzenie
gg 3305061
Awatar użytkownika
ooco
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2008, 21:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

tanatos pisze:
mięsień nie rośnie podczas wysiłku tylko wtedy gdy po wysiłku się regeneruje
racja, mieśnie nie "rosną" podczas wysiłku, tylko ulegają mikrokontuzją, rozwają sie, pękają itd, same miłe rzeczy :bum: dopiero podczas regeneracji organizm, jak ma z czegu odbudowywuje silniejsze, by uniknąć rozrywania z przyszłosci, ale wtedy dokładamy kolejne kilogramy i juz :oczko:
Browser pisze:tenogi z lewej sa według mnie najlepsze. chcaiłbym mec kobiete o takich nogach.... mmm marzenie
ble... mi sie nie podobają...
(o)(o)
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 31 mar 2008, 15:37

Nieprzeczytany post

tanatos pisze:
(o)(o) pisze:biegaj Jeszczurko najlepiej na czczo :) wtedy nie bedzie z czego budować...miej bilas kaloryczny lekko ujemny lub też na 0.
Dużo zależy od predyspozycji, mi np dosyc łatwo umięśniają sie nogi, a inni maja szpileczki...Pamiętaj, że bieganie to cw areobowe, a nogi buduje sie cw anareobowymi, czyli siłowymi...możesz sie spodziewać, wzmocnienia, utwardzenia, wymodelowania, wysmuklenia nóg...
Faceci potwierdzą, tak myśle :bum: ze delikatnie zarysowane mięśnie czrowogłowe czy łydki to uczta dla oczu, szczególnie w szpilkach :bum:

biegaj, same korzyści :hej:
mięsień nie rośnie podczas wysiłku tylko wtedy gdy po wysiłku się regeneruje
wierzcie, że wiem....to był skrót myślowy :hejhej:
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jaszczurka__ pisze:Szukałam na forum podobnego tematu, ale nie znalazłam. Chciałabym zacząć biegać, ale boje się, że mi się mięśnie rozbudują. Chciałabym zgubić kilka centymetrów w udach. Wiadomo, że mięśnie tak czy inaczej się wyrobią ale nie chcę mieć ostro umięśnionych nóg. Czy możecie mi coś doradzić ? Czy plan odchudzający będzie dobry. Kiedy mam biegać rano wieczorem, przed czy po śniadaniu.
Jeśli chcesz schudnąć będziesz musiała utrzymać ujemny bilans kaloryczny a wtedy nic nie ma szans wyrosnąć :). Czasam przy treningu siłowym zdarza się, że u początkujących lub po długiej przerwie pojawiają się minimalne przyrosty mimo słabej diety, ale to chwilowe. Nie wiem, czy w przypadku ćwiczeń aerobowych będzie tak samo. Nie musisz biegać na czczo (ja to wręcz odradzam), liczy się całodniowy bilans.

Swoją drogą mi się delikatnie zarysowane mięśnie bardzo podobają :D
Awatar użytkownika
soprano99
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 277
Rejestracja: 01 kwie 2008, 13:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków/Słomniki

Nieprzeczytany post

baaaaaardzo seksownie!!! najfajniejsze te dwie ostatnie dziewczyny, rewealcja, ech...
-lisio-
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 213
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wa-wa

Nieprzeczytany post

Mięsień używany troszkę się rozbuduje ale bez przesady. Jak chcesz schudnąć (i masz z czego) to obwody nóg ci się zmniejsza. Ćwiczenia aerobowe nie rozbudowują mięśni, a u kobiet wogóle nawet jakbyś chciała rozwinąć masę mięśniową to ciężko jest. Macie mniej testosteronu w organiźmie. W sumie to nawet lepiej.. :oczko:
[url=http://runmania.com/rlog/?u=-lisio-][img]http://runmania.com/f/af7d2d3ee37f231c2dc1c7cdf67f4d04.gif[/img][/url]
agula
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: ANGLIA Peterborough

Nieprzeczytany post

z lewej w środku czy po prawej !!!! mi sie podobają !!takie nogi to marzenie hmmm a może przesadzam??????.Może moje nie są takie złe ,chyba jestem zbyt krytycznie nastawiona co do wyglądu swoich nóg.


P.S. Mój mąż nie narzeka hihi
Awatar użytkownika
Atlantyda
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 20:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Żywiec

Nieprzeczytany post

agula pisze:z lewej w środku czy po prawej !!!! mi sie podobają !!takie nogi to marzenie hmmm a może przesadzam??????.Może moje nie są takie złe ,chyba jestem zbyt krytycznie nastawiona co do wyglądu swoich nóg.


P.S. Mój mąż nie narzeka hihi
Witaj
Jak nie dasz fotki, to ci nic nie powiemy. A mężowi to nie wierz- wiem sam po sobie, że nie ma takiej rzeczy, której bym nie powiedział żonie, pod groźbą utraty rozkoszy stołu jak i łoża :)
Pozdrawiam. Atlantyda
A poniżej moja pierwsza miłość :)
http://pl.youtube.com/watch?v=fLHpoDJz05E
ODPOWIEDZ