Terrence Mahon

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dodałem jeszcze jedną odpowiedź.
Terrence przysłał mi jeszcze odpowiedź na pytanie, co kiedyś wg niego robił źle.

http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=34&id=393
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Czytalem ;) ale fajne krajobrazy w Mammoth Lakes. Tylko biegac i biegac. Swoja droga fajny wywiad.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Awatar użytkownika
Fist
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 949
Rejestracja: 18 lip 2005, 22:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rumia/Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mam nadzieje ze w Polsce powstaje podobna grupa - obecni młodzieżowcy którzy mam nadzieję pokażą znowu klasę w Toro
Od Berlina 2009, a na pewno od Barcelony 2010 powinni regularnie pojawiać się na wielkich imprezach


Co do specyfiki treningu. Grupa Terrenca trenuje dosyć wysoko. Ma zapewne swietne warunki do biegania, pogodę i odnowe biologiczna.
Mateusz
Dare for more!
Awatar użytkownika
Nagor
Ekspert/Trener
Posty: 3438
Rejestracja: 09 paź 2007, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Niestety, w Polsce młodzieżowcy są na ogół już u schyłku kariery, zajeżdżani od wieku młodzika. Od czasu Pawła Czapiewskiego nie mamy ani kawałka młodzieżowca, który przebiłby się później wśród seniorów...
tomasz

Nieprzeczytany post

A obecnie? Czy ktoś się wybije - jak myślisz, ilu z nich powalczy w Londynie?
Awatar użytkownika
Nagor
Ekspert/Trener
Posty: 3438
Rejestracja: 09 paź 2007, 17:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

No cóż, jeśli mam byc szczery - to żaden. Może się uda któremuś dotrwac do tego czasu i nawet zrobic jakies minimum, np. na przeszkodach, ale powalczyc nie powalczy, bo nasze szkolenie leży. W tym roku nikt nie zrobił minimum na MŚ, a negatywne efekty działania obecnego kierownictwa dopiero się kumulują.

No chyba że Lewandowski - on działa w dużej mierze poza strukturami, załatwił sobie menedżera i sponsora poza związkiem, ma brata jako trenera. Im dalej będzie od PZLA, tym większe szanse, ale jeśli pozwoli się dotknąc - przepadnie.
Awatar użytkownika
Fist
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 949
Rejestracja: 18 lip 2005, 22:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rumia/Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No faktycznie po MP na 10km w tym roku, ktos gdzies zaanalizował sytuacje i z ok 10lat temu mielismy podobny wsysp świetnych wyników.
Oczywiście wiekszość tych zawodników "przepadła". Zobaczymy jak bedzie z obecnymi.
Mateusz
Dare for more!
ODPOWIEDZ