Chcę stworzyć grupę na WSI!!!

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Basia1984
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2015, 08:43
Życiówka na 10k: 1 godz 14 min
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mularzów

Nieprzeczytany post

:ble: Witam wszystkich biegaczy!!!
Jestem tu nowa i chciałabym wiedzieć co zrobić by utworzyć grupę biegaczy ..... mieszkam w małej wsi Mularzów nie ma tu w pobliżu ani stadionu ani hali tylko lasy i drogi ....po lesie bieganie jest cudowne sama od dokładnie 7 tygodni biegam co drugi dzień .... tym samym pokonując lenistwo i swoje słabości na dzień dzisiejszy biegam 10 km czas nie jest powalający bo to( 1 godzina 14 minut ) ale ten czas jest do przebicia.... chciałabym mieć taką grupę chętnych osób tylko jak ją stworzyć? Pomóżcie
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Co rozumiesz po przez "stworzenie grupy"? Umów się z kimś na trening, niech ten ktoś też kogoś weźmie - od tego się zaczyna. Nie musisz przecież tego formalizować.
_dorota_
Wyga
Wyga
Posty: 127
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja też mieszkam na wsi, biegam na wsi (zachaczając o pobliskie miejscowości). Jak na razie ludzie tylko na mnie dziwnie patrzą, a babka w sklepie przestrzega, że się rozchoruję jak biegam np. w deszczu czy zimą :hahaha: .
Awatar użytkownika
adam1adam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1754
Rejestracja: 20 lis 2011, 09:59
Życiówka na 10k: 33:10
Życiówka w maratonie: 2:32:24

Nieprzeczytany post

Mam dobry( głupi ) pomysł! Poproś księdza może ci namówi jakąś kobitkę
do biegania z kółka różańcowego (czemu nie) :usmiech:
ODPOWIEDZ