Problem z kondycją

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
jaro1279
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2016, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam na samym starcie napiszę iż amatorsko gram w piłkę.Problemy zaczęły się jakoś na wiosne ubiegłego roku gdy zacząłem brać izotek (lek na trądzik)moja kondycja praktycznie zaczeła sobie słabnąć z dnia na dzień bardzo szybko odpadałem na meczach.Na wakacjach odbywaliśmy treningi które wyglądały nastepująco wtorek czwartek 5.5km na rozgrzewke potem dalszy trening ewentualna gierka przez okolo miesiąc? jakoś tak może dłużej problem był taki że nie nadażałem nawet za tymi starszymi kolegami i zazwyczaj gdzieś tam toczyłem się swoim truchtem na końcu ledwo dobiegając.W pazdzierniku odłożyłem leki i od tamtego czasu oczekiwałem mega zmiany czy czegoś takiego owszem zdażył się 1 mecz w którym nie wiadomo czemu mogłem biegać całe 90minut w obie strony i nie być zmęczonym żeby za tydzień zagrać jeszcze raz i nie móc znów przebiec 200metrów bez zadychy i mega zmęczenia.Teraz gdy spowrotem po przerwie zimowej zaczynamy treningi odczuwam że znów moge nie mieć siły (Lub to problem w mojej głowie ) Dziś przebiegłem 6.2km w czasie 34minut co wydaje mi się słabym wynikiem..Lat mam 20 wzrostu 175 a waże 63kg.Może ktoś mądrzejszy niż ja mi doradzic? czy skierować się na EGK wysiłkowe czy coś może innego.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Bogil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1908
Rejestracja: 20 gru 2009, 12:16
Życiówka na 10k: wstyd się przyznać
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skawina

Nieprzeczytany post

Zrób morfologie ,mocz, próby watrobowe - może coś wyjdzie.
Tak to jest z lekami, że nie są obojętne dla organizmu.
Możesz też zbadać się pod kątem alergii.
Jest dużo naturalnych sposobów na trądzik i nie musisz od razu się wspomagac lekami, tak na przyszłość.
jaro1279
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2016, 21:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za odpowiedz =) Akurat u mnie z trądzikiem był taki problem że męczyłem się z nim prawie 2lata i byłem zmuszony do tej kuracji chociaż byłem przeciwny.Jeszcze mam pytanko czy problem może mieć podłoże psychologiczne? często zanim zaczne biegać ciągle się zastanawiam kiedy zacznę odpadać i martwię się na zapas może to mieć jakiś wpływ?
Awatar użytkownika
Bogil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1908
Rejestracja: 20 gru 2009, 12:16
Życiówka na 10k: wstyd się przyznać
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skawina

Nieprzeczytany post

Nie wiem :) niczego nie da się wykluczyć. Zrób badania i wtedy daj znać.
ODPOWIEDZ